DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Barlinkowe konkursy wg IMR advertising by PR

Autor:
Źródło:
Data: 2006-02-14


Promonowany produkt, to deska barlinecka i metody jej konserwacji.

Głównym narzędziem PR są konkursy w prasie wnętrzniarskiej (Dobre Wnętrze, Cztery Kąty, Moje Mieszkanie, M jak mieszkanie), w wybranych tytułach kobiecych (Świat Kobiety, Olivia), poradnikowych (Dobre Rady, Poradnik Domowy). Duży nacisk położono też na rozpowszechnienie deski barlineckiej jako doskonałej podłogi w pokoju dziecięcym, zwłaszcza w przypadku małych alergików (Mamo to ja, Rodzice, Dziecko, Mam Dziecko).

Zdaniem IMR advertising by PR , realizatora kampanii, największym sukcesem jest połączenie zabawy konkursowej z budowaniem świadomości produktu i zachęcenie do poszukiwania wiedzy na stronie www. barlinek.com.pl Podpowiedzi na konkursowe pytania czytelnicy mogą znaleźć w 8 różnych tekstach napisanych przez agencję, które są publikowane w wybranej wcześniej prasie.

Nie tylko teksty ale i pytania konkursowe, packshoty atrakcyjnych nagród i elegancki branding przygotowało IMR. "Dział kreatorów", czyli graficzna część IMR, stworzył również ciekawe layouty konkursów z których korzystają redakcje.

autor artykułu: pr
źródło: wirtualnemedia.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz