DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Swarzędz Meble: Prezes odwołany

Autor:
Źródło:
Data: 2006-01-31


Rada nadzorcza Swarzędz Meble SA, na posiedzeniu w dniu 30.01.2006 r., odwołała z tym dniem Jarosława Króla ze stanowiska Prezesa Zarządu spółki. Jednocześnie na to stanowisko z dniem 30.01.2006r. powołany został dotychczasowy Wiceprezesa zarządu - Włodzimierz Ehrenhalt.

Spółka nie podała w komunikacie przyczyn nagłego odwołania Jarosława Króla, który Prezesem Swarzędza był tylko cztery miesiące (od 21.09.2004r.) .

Włodzimierz Ehrenhalt ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej, a w latach 1979-1982 zajmował się pracą naukową i projektową na tym Wydziale. Następnie był Dyrektorem Fabryki Mebli ACARI oraz prowadził własną działalność gospodarczą. W latach 1991-2002 pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu spółek Celt Sp. z o.o. i Celt S.A., a nstępnie Prezesa Zarządu Celt S.A. Obecnie jest właścicielem firmy Interprojekt, która prowadzi działalność w zakresie doradztwa gospodarczego i inwestycji. Od lipca 2005r. byl Wiceprezesem Zarządu Swarzędz Meble S.A. W grupie Swarzędz nadzorował produkcję, marketing i handel.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz