DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

MPP sprzedał udziały w Trans-Rem

Autor:
Źródło:
Data: 2006-01-31


Mondi Packaging Paper Świecie SA informuje, że w dniu 30 stycznia 2006r. podpisana została umowa zbycia posiadanych przez spółkę udziałów w spółce Zakład Transportowo-Remontowy Trans-Rem sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu. Nabywcą jest właśnie Trans-Rem, który kupił je w celu umorzenia.

Przedmiotem umowy jest 141 udziałów stanowiących 37,10% kapitału zakładowego spółki. Wspólnikami spółki posiadającymi pozostałe 63,9% udziałów są osoby fizyczne.

Podstawowym obszarem działalności spółki Trans-Rem jest działalność usługowa i handlowa w zakresie remontów, diagnostyki pojazdów mechanicznych oraz świadczenie usług transportowych i spedycyjnych.

Cena sprzedaży stanowi kwotę 340 tys. zł, przy czym 200 tys. zł zapłacone zostało w dniu podpisania umowy, a kwota 140 tys. zł zapłacona zostanie w ratach miesięcznych po 35 tys. zł z ustawowymi odsetkami od niespłaconej części należności licząc od dnia umowy do końca maja 2006r.

Powodem zbycia udziałów przez MPP Świecie jest kontynuacja polityki koncentrowania działalności spółki na działalności podstawowej, z którą działalność spółki Trans-Rem nie jest związana.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz