DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Barlinek: Sukces na targach DOMOTEX

Barlinek SA

Autor:
Źródło: Barlinek SA
Data: 2006-01-19


Egzotyczne gatunki deski barlineckiej oraz podłogi olejowane – to główne produkty zaprezentowane przez Barlinek S.A. na tegorocznych targach w Hanowerze w dniach 14–17 stycznia 2006 r. Propozycje Barlinka cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem zwiedzających.

Stoisko Barlinka, o powierzchni blisko 100 m2, charakteryzowało się przede wszystkim bogatą ekspozycją deski barlineckiej, ułożonej nie tylko na podłodze, ale również na specjalnie przygotowanych ścianach. Zaprezentowano także materiały okołopodłogowe i produkty do pielęgnacji podłogi – zarówno lakierowanej, jak i olejowanej.

Największą popularnością cieszyły się deski jednolamelowe w gatunkach egzotycznych – sapella, iroko, jatobe i merbau, po raz pierwszy pokazywane przez Barlinek S.A. Zwiedzający zainteresowani byli również innymi nowościami – deską barlinecką dąb fazowany i postarzany. Fachową obsługę handlową i techniczną zapewniła obecność specjalistów reprezentujących wszystkie rynki zagraniczne, na których odbywa się eksport produktów Barlinka.

"To były ważne i wyjątkowe, a przy tym pracowite targi dla Barlinka – mówi Robert Kowalski, Dyrektor Sprzedaży Eksportowej Barlinek S.A. - nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem – do poszczególnych dyrektorów klienci czekali w kolejkach. Każdego dnia rozmawialiśmy z kilkudziesięcioma przedstawicielami firm z całego świata, podkreślającymi, że odwiedzają targi specjalnie dla Barlinka."

Największy polski producent drewnianych podłóg warstwowych przygotował ponadto pokazy montażu deski barlineckiej. Goście mieli okazję przekonać się, jak prosty i szybki jest montaż za pomocą bezklejowego złącza barclick. Uwagę zwiedzających przyciągały również grane na żywo przez saksofonistę znane standardy muzyczne.

Targi DOMOTEX to wiodąca impreza dla branży podłóg. W tym roku wzięło w nich udział ok. 1200 wystawców z całego świata, prezentujących się w 12 halach o łącznej powierzchni wystawienniczej 88 tys. m kw. Firma Barlinek S.A. była obecna w Hanowerze już po raz trzeci.

Barlinek zaprezentuje swoją ofertę również na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2006 w Poznaniu, w dniach 24-27 stycznia. Promowane będą przede wszystkim barlineckie podłogi sportowe – Barkiet Sport, podłoga do fitness Training oraz podłoga do gry w squasha. Barkiet Sport to pierwsza polska drewniana podłoga trójwarstwowa, układana na elastycznej konstrukcji, przeznaczona do obiektów sportowych.

Firma zaprezentuje swoje produkty w czterech miejscach. Na stoisku głównym (40 m2), w pawilonie 2, wyeksponowane zostaną przede wszystkim nowe podłogi sportowe. Wyjątkową ekspozycję będzie miała deska barlinecka Professional - tegoroczna nowość – specjalna linia podłóg ze wzmocnioną powłoką lakierniczą w najwyższej klasie. Dzięki produkcji opartej na nowoczesnej technologii produkt ten jest znakomitym rozwiązaniem dla pomieszczeń o zwiększonym natężeniu ruchu. Deska barlinecka klasy Professional, wraz z Barkiet Sport, wystawiona zostanie także w sektorze "Wyspa Nowości". W "Parku Sportu" (paw. 2) na 18 m2 powstanie miniaturowe boisko ułożone z Barkiet Sport. Odbędą się na nim pokazy sportowe młodzieży ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu oraz mecze towarzyskie między przedstawicielami wystawiających się firm. Atrakcją dla zwiedzających będą także występy akrobatyczno-taneczne na głównym stoisku Barlinek S.A. Podczas targowej konferencji poświęconej budownictwu sportowemu, przedstawiciel Barlinka wygłosi referat na temat doboru podłóg sportowych w zależności od rodzaju obiektu i uprawianych dyscyplin. Tam również zostaną zaprezentowane barlineckie podłogi sportowe.

W tegorocznych targach BUDMA weźmie udział ponad tysiąc wystawców z całego świata.

Barlinek: Sukces na targach DOMOTEX (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz