DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Branżowe Targi Pracy Technologów Drewna

Autor:
Źródło:
Data: 2006-01-19


28. lutego br., na Wydziale Technologii Drewna Akademii Rolniczej w Poznaniu, odbędą się Branżowe Targi Pracy Technologów Drewna 2006 - "Praktyka, staż, praca".

List Przewodniczącego Samorządu Studenckiego:

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż dnia 28. lutego br., na Wydziale Technologii Drewna Akademii Rolniczej w Poznaniu, odbędą się Branżowe Targi Pracy Technologów Drewna 2006 - "Praktyka, staż, praca". Koszt uczestnictwa wynosi 100zł.

Jest to impreza odbywająca się cyklicznie od wielu lat, organizowana przez studentów dla studentów.

Zeszłoroczne targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko studentów, ale także firm, które mogły przedstawić swoją ofertę pracy, praktyki i stażu.

Wiele firm wpisało w/w przedsięwzięcie do procesu rekrutacji na stałe. Targi dają możliwość znalezienia przyszłych pracowników na miejscu, gdzie można doskonale ukierunkować studentów pod profil firmy dzięki wskazówkom do pracy magisterskiej, czy też działalności w Kole Naukowym Technologów Drewna.

Należy nadmienić, że BTPTD to doskonała możliwość budowania świadomości istnienia na rynku dla firm, które liczą na współpracę z przyszłymi technologami drewna, którzy znajdą zatrudnienie w innych firmach.

Firmy zainteresowane uczestnictwem w targach pracy, prosimy o kontakt z Dziekanatem Wydziału Technologii Drewna za pomocą faksu: 061 848 71 02, lub e-maila, bezpośrednio do organizatorów: thedotcompany@poczta.onet.pl

Z poważaniem,
Maciej Kloc

Przewodniczący
Samorządu Studenckiego
Wydziału Technologii Drewna


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz