DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Coraz więcej krzeseł

Autor:
Źródło: Nowy Styl
Data: 2006-01-17


Z każdym rokiem rosną obroty i liczba krzeseł wyprodukowanych przez Grupę Nowy Styl. Przede wszystkim GNS stawia jednak na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów, co owocuje kolejnymi prestiżowymi kontraktami.

Miniony rok Grupa Nowy Styl zakończyła obrotami w wysokości 1,2 mld zł (obroty samej spółki Nowy Styl wyniosły 496 mln zł) i wyprodukowaniem 6,6 mln szt. krzeseł (w polskich fabrykach powstało 3,45 mln z nich). Obecnie „firmowa rodzina” Nowy Styl liczy niemal 5,5 tys. pracowników w 8 krajach (z tego 3,3 tys. jest zatrudnionych w polskich spółkach). Od chwili swego powstania w 1992 r. wyprodukowała blisko 40 mln szt. krzeseł.

Można je spotkać w 60 krajach świata. Korzystają z nich m.in. pracownicy francuskiej poczty, członkowie władz Węgier i Kuby, włodarze wielu polskich miast, powiatów, gmin. W 2005 r. o walorach wyrobów Grupy Nowy Styl mogli się przekonać uczestnicy majowego szczytu Rady Europy, który odbył się w Warszawie, klienci ogromnego centrum handlowego w Arabii Saudyjskiej, marynarze kilku statków wyprodukowanych w Hiszpanii, goście pewnej firmy z egzotycznej Namibii. Wkrótce z krzeseł będą korzystać pielgrzymi odwiedzający Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Australii.

Ostatnie miesiące przyniosły także bardzo dobre wyniki sprzedaży wchodzącej w skład Grupy Nowy Styl spółki Baltic Wood. Sprzedaż miesięczna pochodzącego z niej parkietu panelowego wzrosła do ponad 160 tys. m. kw.

Wobec optymistycznych prognoz dystrybutorów oraz analiz i raportów branżowych Grupa podjęła działania w efekcie, których moce produkcyjne wzrosną w 2006 r. do 2,4 mln m kw.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz