DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Swarzędz Meble: Zmiany w radzie nadzorczej

Autor:
Źródło:
Data: 2005-12-02


Zarząd Swarzędz Meble SA poinformował, że panowie Andrzej Kratiuk, Krzysztof Barembruch oraz Zygmunt Bosiakowski złożyli z dniem 01.12.2005r. rezygnacje z pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej Swarzędz Meble SA. Andrzej Kratiuk pełnił funkcję Przewodniczącego Rady.

W związku z powyższym Rada Nadzorcza na posiedzeniu w dniu 01.12.2005r. powołała z tym dniem Juliana Nuckowskiego (50 lat), Roberta Buchajskiego (33 lata) oraz Łukasza Żuka (49 lat) na Członków Rady Nadzorczej Swarzędz Meble SA.

Julian Nuckowski jest doktorem nauk humanistycznych. Od sierpnia 1996r. do września 2005r. był Prezesem Zarządu Swarzedz Meble SA. Wcześniej pracował jako adiunkt na Uniwersytecie Warszawskim, a od maja 1992r. pełnił kolejno funkcje Dyrektora Sprzedaży, Dyrektora Biura Handlowego Sp. z o.o. SFM S.A. w Warszawie oraz do czerwca 2005r. Prezesa Zarządu Swarzędz Market SA.

Pan Robert Buchajski ukończył Szkołę Główną Handlową - Wydział Zarządzania i Marketingu. Był Dyrektorem Działu Sprzedaży w PHP Zambut, Dyrektorem ds. Rozwoju i Inwestycji Kapitałowych w spółce SANWIL SA oraz Prezesem Zarządu spółki Multiserwis Sp. z o.o.. Obecnie pełni funkcję Dyrektora ds. Rozwoju w spółce Multiserwis Sp. z o.o..

Łukasz Żuk z wykształcenia jest matematykiem. Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki ASCOR S.A. W latach 1994 - 2002 był Prezesem Zarzadu "Parkiet" Sp. z o.o. i Parkiet Media S.A. - wydawcy Gazety Giełdy PARKIET. Jest Członkiem Rady Nadzorczej IDM SA.

Powołanie ww. Członków Rady Nadzorczej wymaga zatwierdzenia przez najbliższe Walne Zgromadzenie.

Rada Nadzorcza spośród swojego grona wybrała Juliana Nuckowskiego na Przewodniczącego Rady.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz