DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Komfortowa zima

Autor:
Źródło:
Data: 2005-11-10


Najnowsza kampania reklamowa marki Komfort, czyli eksperta od miękkich i twardych podłóg rusza 12 listopada. Spot telewizyjny stanowiący trzon kampanii informuje o obniżce cen w sieci Komfort nawet do 30%. Jego strona kreacyjna oparta jest o odświeżony motyw kreacyjny stworzony i emitowany wiosną tego roku. W obecnej edycji po raz pierwszy pojawia się nowy claim marki "Komfort. Wykładziny i podłogi".

Komfort ma ugruntowaną pozycję w świecie podłóg tzw. miękkich. "Naszym celem jest budowanie wśród nabywców świadomości, że Komfort jest podłogowym liderem, a zatem w swojej ofercie posiada zarówno miękkie wykładziny czy dywany, jak i panele podłogowe oraz płytki" - mówi Krzysztof Szultka, za-ca dyrektora marketingu ds. promocji i reklamy.
Jak mówi Joanna Tokarewicz, account manager odpowiedzialna za markę Komfort w agencji Just, zespół nie obawia się przypomnienia poprzedniej wersji. "Wiemy, że spot cieszył się dobrym odbiorem w grupie docelowej, a jego emisja trwała tylko trzy tygodnie."...
W kampanii wykorzystana zostanie również prasa oraz pakietmateriałów POS.
(pr)
www.wirtualnemedia.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz