DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

DREMA i MEBLE osobno

Autor: dja
Źródło:
Data: 2005-10-07


Jak już wcześniej informowaliśmy w przyszłym roku zostaną rozdzielone terminy targów DREMA i MEBLE.

DREMA 2005DREMA 2005

Mając na celu stworzenie jak najlepszej platformy komunikacji między wystawcami a zwiedzającymi, Międzynarodowe Targi Poznańskie podjęły decyzję o rozdzieleniu terminów targów MEBLE i DREMA oraz częściowej zmianie formuły targów.

Decyzja spowodowana jest troską MTP o komfort klientów. Targi MEBLE i DREMA z roku na rok zwiększają swoją powierzchnię wystawienniczą. Zapewnienie rosnącej liczbie wystawców jak najlepszych warunków do zaprezentowania swojej oferty wymagało, by targi zaistniały oddzielnie. Przesunięcia terminów targów to również próba dostosowania się do oczekiwań wystawców.

W 2006r. Targi DREMA oraz Targi Akcesoriów i Półfabrykatów do Produkcji Mebli FURNICA (targi wydzielone z targów MEBLE) trwać będą 5 dni - od poniedziałku 24 kwietnia do piątku 28 kwietna 2006 (w godzinach od 10 do 18, w piątek do godz. 16).

Oferta wystawców skierowana jest do producentów mebli, producentów stolarki budowlanej, tartaków oraz producentów innych wyrobów z drewna.

Targi MEBLE oraz DOMEXPO jak co roku będą trwały 4 dni – od 30 maja do 02 czerwca 2006 (w godzinach od 9 do 17). Formuła DOMEXPO i nazwa targów zostanie zmieniona – szczegółowe informacje podane zostaną w październiku 2005.

Grupą docelową wystawców targów MEBLE są projektanci wnętrz, kupcy meblowi oraz końcowi konsumenci.

Więcej zdjęć z DREMY 2005 znajduje się w Galerii

Więcej na temat terminów targów branżowych zanjdziesz w KALENDARIUM


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz