DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Nowy Styl: Grupa coraz większa

Nowy Styl SA

Autor:
Źródło: Nowy Styl SA
Data: 2005-11-07


Grupa Nowy Styl powiększyła się o kolejną spółkę-córkę. Do grona przedsiebiorstw należących do lidera w produkcji krzeseł biurowych dołączyła spółka Nowy Styl Węgry.

Nowa spółka jest wspólnym przedsięwzięciem firmy Nowy Styl i węgierskiej firmy Telmex (jej właścicielem jest Maciej Wasilewski) będącej od lat dystrybutorem wyrobów sygnowanych marką Nowy Styl na tamtejszym rynku.

Nowy Styl Węgry będzie sprzedawał wyroby wszystkich marek Grupy Nowy Styl, zapewniał ich promocję oraz dbał o obecność wyrobów Grupy Nowy Styl na węgierskich imprezach targowych.

O sile nowego podmiotu stanowią potencjał i możliwości Grupy Nowy Styl oraz doświadczenie i znajomość lokalnego rynku partnera. Połączenie tych elementów zapewnić ma nowej spółce dominującą pozycję na węgierskim rynku.

Firma Telmex powstała w 1992r. Może poszczycić się wygraniem kilku ważnych, prestiżowych kontraktów, m.in. na dostawę krzeseł do Urzędu Premiera Węgier, tamtejszych ministerstw, poczty, parlamentu i ZUS oraz Węgierskich Kolei Państwowych, którym TELMEX wyposażał dworce, przedstawicielstwa, biura.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz