DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Bois 2006 - Międzynarodowe Targi Drzewne

Autor:
Źródło: UBIFRANCE / Misja Ekonomiczna Ambasady Francji
Data: 2005-11-07


9 Międzynarodowe Targi Drzewne CARREFOUR INTERNATIONAL DU BOIS 2006. Nowością - ekspozycja « Techniki i rozwiązania w dziedzinie przetwórstwa drewna »

Najbliższa edycja Targów Drzewnych Carrefour International du Bois odbędzie się w dniach od 31 maja do 2 czerwca 2006 na terenach wystawowych Parc des Expositions de la Beaujoire w Nantes (Francja). Nowością w roku 2006 będzie ekspozycja « Techniques & Solutions Bois », poświęcona technikom i rozwiązaniom dla branży drzewnej.

Rynki zmieniają się, a wraz z nimi produkty. Budownictwo drewniane we Francji rozwija się dobrze, ale rozwiązania w zakresie surowca drzewnego są jeszcze słabo znane i niewystarczająco rozwinięte. Dlatego też specjalna ekspozycja targowa poświęcona będzie produktom drewnianym półprzetworzonym, stosowanym w budownictwie do celów konstrukcyjnych, jako okładziny, do zabudowy zewnętrznej, wewnętrznej i aranżacji wnętrz.

Zwiedzający targi – architekci, projektanci, przedstawiciele branży konstrukcji drewnianych, stolarki budowlanej i innych specjalności związanych z budownictwem – będą tam mogli znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące dostępnych rozwiązań w zakresie konstrukcji drewnianych, produktów i innowacji, zastosowań surowca drzewnego jako okładziny na zewnątrz i wewnątrz budynków. Prezentacje o charakterze technicznym umożliwią przekaz informacji zwiedzającym i przedstawienie przykładów zastosowań produktów.

Stworzone w roku 1990 przez Atlanbois (interdyscyplinarne stowarzyszenie d/s promocji drewna w Regionie Loary) oraz Port Autonome de Nantes/Saint-Nazaire, targi Carrefour International du Bois szybko stały się w Europie unikalną imprezą nastawioną na surowiec drzewny.

Te profesjonalne i przebiegające w miłej atmosferze targi, w 100% nastawione są na tematykę związaną z branżą drzewną. Ich charakter sprawia, że Carrefour International du Bois jest wyczekiwaną okazją do spotkań dla przedstawicieli zakładów przemysłowych pierwszej i drugiej fazy przetwórstwa drewna oraz dla przedsiębiorstw handlowych. W dobie dużego zainteresowania drewnem, 9-ta edycja targów z pewnością będzie ważnym wydarzeniem dla specjalistów tej branży.

Bliższych informacji udziela:
CARREFOUR INTERNATIONAL DU BOIS
Samantha Padden – Chargée d’Affaires Internationales
(Odpowiedzialna za współpracę z zagranicą)
Centre des Salorges
BP 70515 - 44105 NANTES cedex 4
France
Tel. +33 2 40 73 60 64
E-mail : sam@timbershow.com
Strona internetowa : www.timbershow.com

Bois 2006 - Międzynarodowe Targi Drzewne (Zdjęcia: 2)

Bois 2004<br>fot. timbershow.com

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz