DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Nowy prezes Świecia

Autor:
Źródło:
Data: 2004-10-22


Rada Nadzorcza Frantschach Świecie SA podjęła uchwałę o ustaleniu liczby członków Zarządu na trzy osoby i powołaniu - z dniem 1 listopada 2004r. - Macieja Kundy na Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego Frantschach Świecie SA.<

Maciej Kunda (38 lat) ukończył Akademię Rolniczą w Poznaniu na Wydziale Technologii Drewna o kierunku chemicznej technologii drewna (1989).
Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę we Frantschach Świecie SA kolejno na stanowiskach kierownika zmiany i technologa w pionie produkcji, a od 1992r. objął kierownicze stanowisko na Wydziale Produkcji Celulozy, gdzie był odpowiedzialny za działania operacyjne trzech linii produkcyjnych masy celulozowej.
W latach 1999-2001 pełnił funkcję dyrektora wydziału mas włóknistych. Od 2001r. był zastępcą dyrektora ds. produkcji, a od 2003r. do chwili obecnej był dyrektorem ds. produkcji.
W latach 2002-2003 ukończył szkolenie "Program for Executive Development" prowadzone przez IMD International Institute for Management Development w Szwajcarii, a w 2004r. Executive Program prowadzony przez University of Michigan Business School.

Kunda zastąpi Krzysztofa Sędzikowskiego, który kilka dni temu zrezygnował z funkcji prezesa spółki.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz