DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Forum Przemysłu Drzewnego - O Wydawnictwie

Autor:
Źródło: Forum Przemysłu Drzewnego
Data: 2005-02-22


Wydawnictwo Polskie Profesjonalne Wydawnictwa Prasowe. z o.o.

Wydawnictwo Polskie Profesjonalne Wydawnictwa Prasowe. z o.o. powstało w 1996 roku.

Jako cel postawiło sobie tworzenie pism branżowych zarówno o wysokim poziomie fachowości, jak i edytorskim.
Wypracowany przez lata know-how pozwala wydawnictwu rozwijać się bardzo dynamicznie, jednocześnie budując stabilne struktury organizacyjne, począwszy od redakcji, zespołu handlowców poprzez zespoły doradcze, DTP, produkcję, a skończywszy na kolportażu.

W czerwcu 2004 roku powstał nowy magazyn hobbystyczny pt. Wielki Błekit. Magazyn skierowany jest do wszystkich sympatyków nurkowania. Wielki Błękit poświęcony jest przede wszystkim turystyce nurkowej. Przyjęliśmy albumowy charakter pisma, aby w ten sposób pokazać czytelnikowi piękno podwodnego świata. "Zobaczyć znaczy uwierzyć" takie motto przyświeca naszemu tytułowi. Tworzymy produkt bardzo prestiżowy i dlatego współpracujemy z najlepszymi fotografikami i uznanymi autorytetami w tej dziedzinie.

Po ośmiu latach Wydawnictwo Polskie Profesjonalne Wydawnictwa Prasowe. z o.o. może być dumne z blisko 100 000 stałych czytelników magazynów branżowych: AGD-RTV infoserwis, Leki Współczesnej Terapii w Polsce, Świat Fryzjerstwa, Narzędzia i Elektronarzędzia, Spedycja Transport Logistyka, Technika w domu - KATALOG, Wielki Błękit, Forum Przemysłu Drzewnego.

Plany wydawnicze Wydawnictwo Polskie Profesjonalne Wydawnictwa Prasowe. z o.o. są skonkretyzowane na najbliższe lata. Mamy nadzieję, że tworząc kolejne pisma branżowo-hobbistyczne dotrzemy również do Państwa.

 

Zapraszamy do lektury

Infomujemy, że Portal DREWNO.PL
został wyłącznym partnerem internetowym
"Forum Przemysłu Drzewnego".

 

redakcja drewno.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz