DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

FSC dla Dąbexu

Autor:
Źródło:
Data: 2005-10-19


P.U.P.H. Dąbex Józef Nowak z Grodziska Wielkopolskiego, jeden z największych w kraju producentów podłóg z drewna, uzyskał certyfikat FSC.

Audit w ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance wykonała firma NEPCon. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-1620, obowiązujący w okresie od 1 września 2005 roku do 31 sierpnia 2010 roku.

Dąbex to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży drzewnej. Swoim klientom oferuje wysokiej jakości parkiety tradycyjne i dwuwarstwowe z wykończoną powierzchnią "Parat-Dos"), deski podłogowe oraz mozaiki parkietowe wykonane przede wszystkim z drewna dębowego, bukowego oraz jesionowego. W nowoczesnym i zautomatyzowanym przedsiębiorstwie zamówić można rownież wyroby z egzotycznych gatunków drewna pochodzących m.in. z Afryki. Ciągłe doskonalenie produkcji, doświadczenie pracownikow i wysoka jakość wyrobów docenili rownież klienci zagraniczni. Firma eksportuje ok. 70% swoich wyrobów, między innymi do Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Danii, Szwajcarii, Kanady oraz Stanów Zjednoczonych. Dąbex zatrudnia blisko 250 pracowników, a średnia dzienna produkcja wynosi ok. 2000 m2 podłóg.

Na zdjęciu ParatDos - Akacja


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz