DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Deska barlinecka

Barlinek SA

Autor:
Źródło: Barlinek SA
Data: 2005-10-13


Sztandarowy produkt Barlinka - deska barlinecka została laureatem IV edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów "Najlepsze w Polsce".

<center>Nagrodę odbiera<br>K.Pawłowski</center><center>Nagrodę odbiera<br>K.Pawłowski</center>

Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest Wielkopolska Fundacja Żywnościowa przy współpracy Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Celem organizowanego dwa razy w roku konkursu jest promocja najlepszych europejskich produktów oferowanych w Polsce. Liczy się przede wszystkim jakość wyróżnionych wyrobów, ich wartości użytkowe, smakowe, zdrowotne, itp., a nie kraj ich pochodzenia. Najlepsze produkty są wybierane przez samych konsumentów, głosujących za pomocą kuponów konkursowych.

Konsumencki Konkurs Jakości Produktów jest organizowany od 1992r. (dawniej jako konkurs "Dobre bo polskie"). W bieżącej edycji startowało łącznie 700 wyrobów, spośród których 30 zostało wyróżnionych. Wręczenie nagród odbyło się 7 października w Poznaniu. W imieniu firmy wyróżnienie odebrał Krzysztof Pawłowski, Kierownik handlu detalicznego Barlinek S.A. Jest ono tym cenniejsze, że najlepsze produkty były wybierane w otwartej rywalizacji bez podziału na kategorie branżowe. Certyfikatem "Najlepsze w Polsce" można się posługiwać przez trzy lata.

Wytwarzana od 30 lat deska barlinecka, to produkt znany i ceniony nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Świadczy o tym jego popularność m.in. w krajach skandynawskich, takich jak Szwecja czy Norwegia. Eksport deski barlineckiej odbywa się do 26 krajów na trzech kontynentach, a Barlinek S.A. jest największym europejskim producentem podłóg warstwowych, który skupia produkcję w jednym miejscu.

Deska barlinecka to najwyższej klasy podłoga wyprodukowana w 100% z naturalnego drewna. Krzyżowa budowa deski umożliwia naturalną pracę drewna podczas zmian wilgotności i temperatury, dzięki czemu zachowuje ona swój kształt i wymiar. W ofercie Barlinka znajdują się podłogi pokryte lakierem lub olejem. Jako produkt wykonany z drewna deska barlinecka zachowuje wszystkie jego właściwości: jest materiałem termoizolacyjnym, co daje efekt ciepłej podłogi, pozytywnie jonizuje powietrze w pomieszczeniu, reguluje mikroklimat wnętrza, nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu, dzięki czemu jest bezpieczna da alergików i dzieci. Ogromną zaletą deski barlineckiej jest jej bardzo łatwy, szybki i czysty montaż. Poszczególne deski łączy się za pomocą bezklejowego złącza barclick.

Deska barlinecka wykonywana jest z 20 gatunków drewna rodzimego i egzotycznego, o różnych właściwościach mechanicznych - od średnio twardych do bardzo twardych - w pełnej palecie barw, klas drewna i podziałów warstwy wierzchniej deski na lamele. W sumie można wybierać spośród blisko 100 rodzajów podłóg!

Podyskutuj na Forum o Desce barlineckiej

Deska barlinecka (Zdjęcia: 2)

<center>Nagrodę odbiera<br>K.Pawłowski</center><center>Deska barlinecka - buk</center>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz