DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Polskie Meble. Potwierdzona jakość

Autor:
Źródło:
Data: 2005-10-13


Polskie firmy meblarskie produkują bardzo atrakcyjne wyroby – z ciekawym wzornictwem, w dobrej cenie i wręcz wzorowej jakości. Świadczy o tym bardzo dynamiczny rozwój branży, wciąż rosnący eksport mebli i coraz większe zainteresowanie zagranicznych potentatów współpracą z firmami.

Naszym meblom brakuje jednak promocji, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wielu Polaków nie docenia walorów rodzimych wyrobów, z fascynacją spogląda na produkty zagraniczne.

W gronie członków Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli zrodził się pomysł stworzenia znaku branżowego dla producentów i ich wyrobów godnych polecenia. Znak „Polskie Meble. Potwierdzona jakość” jest więc swoistym świadectwem jakości, potwierdzeniem ponadprzeciętnych walorów wyrobu...

więcej - Gazeta Prawna - Gospodarka: Nr 200 (1565)

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli już od dawna dostrzegała potrzebę umocnienia prestiżu mebli produkowanych w Polsce. Było to bezpośrednią przyczyną ustanowienia Znaku Branżowego "POLSKIE MEBLE - POTWIERDZONA JAKOŚĆ". Start kampanii promocyjnej miał miejsce w dniach 11-14 maja 2004 r. na targach "Mebli, Akcesoriów i Wyposażenia Wnętrz. Meble 2004" w Poznaniu.
Polskie meble można praktycznie kupić w każdym z krajów zjednoczonej Europy, jeżeli nie pod szyldem własnym to pod marką zagranicznego dystrybutora. Podobnie dzieje się w wielu innych krajach na praktycznie wszystkich kontynentach. Wybierając meble klienci zwracają dużą uwagę na ich jakość, a w tym zakresie polscy meblarze mają się czym pochwalić. Jeżeli coś różni polskie meble od produkowanych w Niemczech czy Francji to renoma marki i skala marketingowego wsparcia. Pora więc zintensyfikować prace nad tymi elementami, czyli nad własnym wizerunkiem.
"Chcemy rozwijać nasze istnienie na rynku europejskim pod wspólnym, czytelnym dla Europejczyków logo" - mówi Dyrektor Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli Pan Marek Adamowicz. "Dlatego wprowadzamy na rynek nową markę POLSKIE MEBLE - POTWIERDZONA JAKOŚĆ". www.oigpm.org.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz