DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Malezyjska misja gospodarcza przemysłu drzewnego

Autor:
Źródło:
Data: 2004-10-19


Malaysian Timber Council (MTC) (Izba Przemysłu Drzewnego Malezji) przy współpracy z Ambasadą Malezji w Polsce zaprasza na spotkania z przedstawicielami misji gospodarczej przemysłu drzewnego z Malezji.

Misja będzie składała się z 18 przedsiębiorców z różnych branż przemysłu drzewnego Malezji.

Celem spotkań jakie odbędą się 4 listopada w Warszawie, będzie nawiązanie kontaktów oraz współpracy z polskimi przedsiębiorcami poprzez promowanie szerokiej gamy wyrobów drzewnych z Malezji m.in. tarcicy, kantówki trójwarstwowej (klejonki), sklejki, profili, stolarki budowlanej i otworowej, podłóg (parkietów, paneli podłogowych), mebli domowych i ogrodowych, komponentów do mebli oraz innych wyrobów drzewnych.

Jest to najbardziej liczna misja przemysłu drzewnego z Malezji, która kiedykolwiek przyjechała do Polski. Będzie to zatem okazja do spotkania się bezpośrednio z przedsiębiorcami malezyjskimi i omówienia współpracy na różnych płaszczyznach.

Malezja jest wiodącym producentem oraz eksporterem wyrobów z drewna tropikalnego na świecie. W roku 2003 łączna wartość eksportu stanowiła 4,3 miliardów USD. Przemysł drzewny Malezji charakteryzuje się dużą różnorodnością, gatunków drewna i wyrobów drzewnych oraz mebli. Malezja posiada renomę dostawcy solidnych, o wysokiej jakości produktów.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz