DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Porozumienie LP z CKPL

Autor:
Źródło:
Data: 2005-09-29


Dyrektor generalny Lasów Państwowych Janusz Dawidziuk podpisał w Warszawie porozumienie o współpracy z Centrum Kształcenia Przedsiębiorców Leśnych (CKPL) Akademii Rolniczej w Poznaniu.

Porozumienie przewiduje aktywny udział Lasów Państwowych w realizacji zadań statutowych CKPL, a więc m.in. szkoleń przedsiębiorców świadczących usługi w leśnictwie, w zakresie gospodarki leśnej i zagadnień prawno-ekonomicznych, związanych z zarządzaniem małymi i średnimi przedsiębiorstwami, szkoleń uzupełniających osób posiadających tytuły zawodowe w zakresie gospodarki leśnej, szkoleń bezpośrednich wykonawców prac leśnych z zakresu obsługi maszyn leśnych oraz technologii i technik stosowanych przy wykonawstwie tych prac.

Lasy Państwowe pomogą CKPL również w poszukiwaniu źródeł finansowania szkoleń, z wykorzystaniem środków pomocowych, m.in. z UE, w nawiązywaniu kontaktów i współpracy z podobnymi ośrodkami za granicą oraz we współpracy z prasą leśną i innymi mediami. Dyrektor generalny obiecał ponadto współudział w przedsięwzięciach mających na celu rozwój sektora usług leśnych w Polsce.
Stroną porozumienia oprócz Lasów Państwowych i CKPL jest również Stowarzyszenie Przedsiębiorców Leśnych z Gołuchowa.

info: Lasy Państwowe


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz