DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Rozdzielenie targów DREMA I MEBLE

MTP

Autor: opr. JR
Źródło: MTP
Data: 2005-09-27


Mając na celu stworzenie jak najlepszej platformy komunikacji między wystawcami a zwiedzającymi, Międzynarodowe Targi Poznańskie podjęły decyzję o rozdzieleniu terminów targów MEBLE i DREMA oraz częściowej zmianie formuły targów.

Decyzja spowodowana jest troską MTP o komfort klientów. Targi MEBLE i DREMA z roku na rok zwiększają swoją powierzchnię wystawienniczą. Zapewnienie rosnącej liczbie wystawców jak najlepszych warunków do zaprezentowania swojej oferty wymagało, by targi zaistniały oddzielnie.

DREMA

Targi DREMA oraz Targi Akcesoriów i Półfabrykatów do Produkcji Mebli (targi wydzielone z targów MEBLE) trwać będą 5 dni - od poniedziałku 24 kwietnia do piątku 28 kwietna 2006 (w godzinach od 10 do 18, w piątek do godz. 16). W przypadku targów DREMA oferta wystawców skierowana jest do producentów mebli, producentów stolarki budowlanej, tartaków oraz producentów innych wyrobów z drewna.

Tematyka:
maszyny i urządzenia dla przemysłu leśnego, maszyny i urządzenia dla przemysłu tartacznego, maszyny i urządzenia dla przemysłu celulozowo-papierniczego, maszyny i urządzenia do obróbki drewna i tworzyw drzewnych, materiały ścierne, urządzenia do odpylania i odwiórowywania, suszarnie, lakiernie, maszyny do produkcji mebli tapicerowanych, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, kleje dla przemysłu drzewnego, urządzenia transportowo-podawcze, maszyny i urządzenia do przygotowywania narzędzi skrawających do pracy, systemy przeciwpożarowe w przemyśle drzewnym, usługi, wydawnictwa, bhp

MEBLE

Targi MEBLE oraz DOMEXPO jak co roku będą trwały 4 dni – od wtorku 23 maja do piątku 26 maja 2006 (w godzinach od 9 do 17). Formuła DOMEXPO i nazwa targów zostanie zmieniona – szczegółowe informacje podane zostaną w październiku 2005. Grupą docelową wystawców targów MEBLE są projektanci wnętrz, kupcy meblowi oraz końcowi konsumenci.

Tematyka:
meble mieszkaniowe, meble rattanowe i wiklinowe, meble ogrodowe i turystyczne, meble do pomieszczeń użyteczności publicznej, półfabrykaty i elementy wykończeniowe, materiały obiciowe, chemikalia, artykuły dekoracyjne i wyposażenia wnętrz, projektowanie, wydawnictwa branżowe, usługi

Ceny

Ceny nie ulegną zmianie. W przypadku zgłoszeń dokonanych przed 10 grudnia 2005, wystawcy MEBLI i dawnych targów DOMEXPO oraz DREMY i targów Akcesoriów i Półfabrykatów do Produkcji Mebli zapłacą około 75 Euro za 1 m2 krytej powierzchni niezabudowanej, w przypadku terenu otwartego 26 Euro/m2.

Rozdzielenie targów DREMA I MEBLE (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz