DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Cyfrowe czasopisma tańsze niż w kiosku

Autor:
Źródło:
Data: 2005-09-15


Już od poniedziałku w zdecydowanie atrakcyjnej cenie można zakupić cyfrowe wydanie Newsweek oraz Forbes. Wersje magazynów w PDF są w 105% tożsame z papierowymi wydaniami tytułów. W 105%, bo cyfrowe wersje mają odnośniki do plików dźwiękowych, reklamy linkują do stron producenta a adresy internetowe w tekstach są aktywne.

Dostępne będą dwie wersje e-wydań - wersja w rozdzielczości zapewniającej dobrą jakość wydruku oraz wersja do czytania na ekranie monitora. E-wydanie można przeglądać za pośrednictwem programu Acrobat Reader firmy Adobe.

Jak na razie wydawca nie podjął decyzji, czy zaoferuje również archiwalne numery zaoferowanych tytułów. Budowanie archiwum zależy od zainteresowania nową propozycją.
Cena elektronicznych wydań Newsweeka i Forbesa jest bardzo atrakcyjna. Pojedyncze wydanie Newsweeka kosztuje 2,44 zł, przy kioskowej cenie 4,5 zł. Cyfrowy Forbes kosztuje 4,88 zł - papierowy 7 zł. Axelspringer nie obawia się, że cyfrowe wydania odbiorą mu czytelników tradycyjnych wydań. Według "najgorszego" scenariusza czytelnicy tradycyjnych wydań odejdą do wydań elektronicznych, co dla wydawcy oznacza mniejsze koszty wyprodukowania tytułu.

Internet Standard


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz