DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Raiffeisen najprzyjaźniejszym bankiem

Autor:
Źródło:
Data: 2005-09-06


Raiffeisen Bank Polska S.A. został liderem tegorocznego rankingu „Przyjazny bank Newsweeka”. W rankingu wzięło udział 17 największych banków w Polsce. Każdy bank był odwiedzany 12 razy przez 12 audytorów, którzy wcielając się w rolę klienta badali poziom usług.<

Raiffeisen Bank zwyciężył w ogólnej klasyfikacji, w której brano pod uwagę cztery aspekty obsługi klientów indywidualnych: sposób organizacji pracy placówek banku, jakość pracy i fachowość pracowników, umiejętność pozyskania i zatrzymania klienta. Oceniana była również prostota i przejrzystość procedur.

Autorzy rankingu informują, że spośród 204 przebadanych oddziałów, wśród 10 najwyżej ocenionych placówek różnych banków, są aż trzy należące do Raiffeisena.

Na zlecenie miesięcznika Forbes, który współtworzył ten ranking, audytorzy przebadali oferty poszczególnych banków. Raiffeisen Bank został uznany za bezkonkurencyjny w kategorii koszty prowadzenia rachunku”. W ogólnym zestawieniu ofert dla klientów indywidualnych bank zajął drugie miejsce (po Multibanku)

media.netPR.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz