DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Fameg reorganizuje strukturę

Autor:
Źródło:
Data: 2005-09-05


Zakłady Mebli Giętych Fameg SA poinformowały o zarejestrowaniu przez Krajowego Rejestru Sądowy spółki zależnej - Fameg sp. z o.o.

Kapitał zakładowy Fameg sp. z o.o. wynosi 18,775 mln zł. ZMG FAMEG SA wniosły wkład niepieniężny na kwotę 18,695 mln w postaci skapitalizowanego czynszu dzierżawnego należnego Zakładom Mebli Giętych Fameg SA od Fameg sp. z o.o., w związku z wydzierżawieniem nieruchomości oraz maszyn i urządzeń obejmując w zamian 99,57% w kapitale zakładowym nowej spółki.

Fameg sp. z o.o. posiada zawartą w lipcu umowę z Fameg Pracownicy sp z o.o. dotyczącą świadczenie na jej rzecz od dnia 01.08.2005r. usług polegających na produkcji krzeseł i innych zleconych mebli

Wartość wynagrodzenia płatnego dla Fameg Pracownicy sp. z o.o. za wykonaną usługę jest uzależniona od wartości wyprodukowanych wyrobów oraz dodatkowo płatnej premii miesięcznej. Szacunkowa wartość umowy wynosi ok. 1,8 mln zł miesięcznie. Umowa została zawarta na czas nieokreślony, z możliwością jej wypowiedzenia przez każdą ze stron z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz