DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Dekada z tekturą

Gazeta Prawna

Autor: Marcin Sławek
Źródło: Gazeta Prawna
Data: 2005-08-26


W dobie zainteresowania dobrem środowiska naturalnego, tworzywa sztuczne odchodzą do lamusa, otwierając drogę wyrobom celulozowym. Tańsze w produkcji, prostsze w przetwórstwie, systematycznie zdobywają rynek, czego ewidentnym przykładem są wyroby z tektury falistej.

- Tekturę falistą cechuje wytrzymałość strukturalna i odporność na uszkodzenia mechaniczne. W połączeniu z proponowanym przez nas atrakcyjnym wzornictwem i możliwością kolorowego nadruku, tworzymy nowoczesny, estetyczny produkt na miarę czasów - mówi Stefan Medeński, prezes Polpak-Karton Sp. z o.o.

REKLAMA
Cennik usług reklamowych


Istniejąca od 10 lat spółka Polpak-Karton, pretenduje obecnie do miana lidera branży papierniczej w zakresie produkcji opakowań z tektury falistej. Zakład w Polednie k. Świecia wyposażony w specjalistyczny park maszynowy, co wraz z funkcjonalną metodologią pracy owocuje szybką i sprawną realizacją zamierzonych celów. Jako jedyny dystrybutor fińskich rozwiązań technologicznych „Formeca OY”, spółka oferuje kompleksowe wyposażenie hal produkcyjnych wraz z całodobowym serwisem.

Korzystając z wieloletnich doświadczeń firma wypracowała solidną pozycję w branży. Dzięki zadowoleniu klientów Polpak-Karton stał się synonimem rzetelnego i fachowego podejścia do powierzanych zleceń. To wszystko złożyło się na niewątpliwy sukces firmy, jakim było zdobycie nagrody Fair Play w roku 2003.

Prowadzę działalność gospodarczą od ponad 20 lat - mówi prezes Medeński. - Bazując na zdobytym w tym czasie doświadczeniu, kładę duży nacisk na zachowanie dobrych stosunków z pracownikami. Staram się zapewnić mojej załodze wysoki komfort pracy zarówno w sferze socjalnej jak też i finansowej, oczekując kompetentnego i terminowego wykonywania zadań wynikających z zakresu powierzonych obowiązków. Obie strony w tym układzie dążą do jak najlepszego kompromisu poprzez wzajemne podnoszenie poprzeczki. Istotą takiej współpracy jest rzetelna obsługa naszych klientów, właściwe realizowanie ich życzeń i wymagań - to przecież za ich przyczyną możemy cieszyć się efektami naszych rozwiązań biznesowych.

Przykładam także wielką wagę do zobowiązań podjętych w stosunku do naszych dostawców i partner - na tej płaszczyźnie zapewniamy najwyższą wiarygodność - mówi prezes Medeński.

Polpak-Karton to także ludzie, kultura, sport i środowisko naturalne. Na tym polu spółka wykazuje rozległą inicjatywę, biorąc aktywny udział w kreowaniu i podwyższaniu jakości życia, zyskując wdzięczność takich instytucji jak szkoły czy Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy im. L. Wyczółkowskiego. Elastyczne i indywidualne podejście do zleceń odzwierciedla hasło firmy "Nasz pomysł, Twój sukces".


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz