DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

sia Abrasives inwestuje w Polsce

Autor:
Źródło: sia Biuro Technologiczne
Data: 2004-10-01


sia Biuro Technologiczne Sp. z o.o. rozpoczyna realizację projektu Columbus2Poland.

Siedziba sia Abrasives w SzwajcariiSiedziba sia Abrasives w Szwajcarii

Na obszarze ponad 6.000 m2 powstanie nowa hala produkcyjna z zapleczem logistycznym oraz Centrum Szkoleniowe wyposażone w urządzenia takich firm jak Costa Levigatrici, Satko, Barucca, Camam. W nowej hali ponad 1300 m2 zajmie nowoczesna linia do produkcji taśm bezkońcowych. Decyzja podyktowana jest otwarciem rynków Unii Europejskiej i znacznym wzrostem obrotów firmy w roku bieżącym. Zakończenie inwestycji i uruchomienie produkcji planowane jest na czerwiec 2005.

sia Abrasives to szwajcarski producent materiałów ściernych. Nazwa firmy to skrót od Swiss Industrial Abrasives - szwajcarskiego producenta materiałów ściernych ze 125 letnią tradycją. W ciągu tych lat z rodzinnej firmy powstałej w 1875 roku firma przekształciła się w giełdową spółkę sia Abrasives - Holding zatrudniający blisko 1000 osób i posiadający filie w 80 krajach świata.

sia Biuro Technologiczne sp. z o.o. powstała jako naturalna konsekwencja wzrostu zaangażowania sia Abrasives Holding AG w interesy w Polsce. Polski oddział realizował od początku zasadniczy cel firmy: rozpoznanie rynku, kreowanie i wspieranie innowacyjności w zakresie technologii szlifowania, kompleksowe zaopatrzenie w najwyższej jakości materiały ścierne, szkolenie i treningi oraz doradztwo w zakresie technologii, narzędzi, materiałów służących obróbce drewna i metalu. Główna siedziba firmy oraz zakład produkcyjny znajduje się w Szczecinie.

sia Abrasives inwestuje w Polsce (Zdjęcia: 2)

Siedziba sia Abrasives w SzwajcariiSiedziba sia Abrasives w Szwajcarii

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz