DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

FSC dla Trak-Drewu i Quercusa

Autor:
Źródło:
Data: 2005-07-25


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon przyznał certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) firmom Trak-Drew i Quercus.

Tartak "Trak-Drew" M.G.P. Łach Sp.j. z siedzibą w Chmielniku od początku swej działalności, tj. od 2000r. zajmuje się produkcją tarcicy mokrej oraz elementów konstrukcyjnych. Podstawowymi gatunkami przetwarzanego drewna są sosna oraz jodła. Średnia wielkość produkcji wynosi blisko 5000m3. Firma świadczy również usługi przetarcia z powierzonego przez klienta materiału.

Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego "Quercus" Sp. z o.o. z siedzibą w Juchnowcu Kościelnym rozpoczęła swoją działalność w grudniu 2004 roku. Głównym produktem oferowanym przez spółkę jest tarcica mokra oraz elementy konstrukcyjne. Firma obecnie przetwarza dwa podstawowe gatunki drewna: sosnę i świerk. Całość przerabianego materiału drzewnego pochodzi od dostawców certyfikowanych. Na życzenie klienta zakres wyrobów oraz rodzaj materiału, z którego zostanie on wyprodukowany może zostać rozszerzony.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz