/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
Akumulatorowa ukośnica SYMC 70 Festool

Dokładne cięcie bez dodatkowego obliczania

FESTOOL

Autor:
Źródło: FESTOOL
Data: 2023-09-18


Dzięki akumulatorowej pilarce SYMC 70 listwy można ciąć dwa razy szybciej niż przy użyciu ukośnicy przesuwnej - precyzyjnie i bez dodatkowych obliczeń. Dołączony kątownik nastawny umożliwia pomiar kątów ścian i ustawienie zgodnie nim symetrycznych prowadnic pilarki. Cięcie wykonywane jest po dwusiecznej kąta, co pozwala na precyzyjne cięcie listew.

Akumulatorowa ukośnica SYMC 70 FestoolAkumulatorowa ukośnica SYMC 70 FestoolFot. FEESTOOL

Cięcie pod kątem nigdy nie było tak łatwe i precyzyjne, jak przy użyciu nowej akumulatorowej pilarki SYMC 70. Ukośnica SYMC 70 umożliwia dokładnie cięcie po dwusiecznej kąta, co jest możliwe dzięki symetrycznemu systemowi prowadnic. Listwy można przycinać pod dowolnym kątem w mgnieniu oka. W codziennym użytkowaniu zamontowane na stałe rolki ułatwiają szybkie i łatwe ustawianie pilarki.

Akumulatorowa ukośnica SYMC 70 FestoolAkumulatorowa ukośnica SYMC 70 FestoolFot. FEESTOOL

Dzięki rolkom pilarka szybko i łatwo dostosowuje swoje położenie do użytkownika oraz docinanych listew. Umożliwia to wydajną pracę nawet w małych pomieszczeniach. W codziennym użytkowaniu SYMC 70 okazuje się mocną, a jednocześnie wytrzymałą towarzyszką: odpowiada za to połączenie bezszczotkowego silnika EC-TEC i systemu dwóch akumulatorów (2 x 18 V). Do tego dochodzi wiele inteligentnych szczegółów, takich jak m.in. światło LED wskazujące linię cięcia.

Akumulatorowa ukośnica SYMC 70 FestoolAkumulatorowa ukośnica SYMC 70 FestoolFot. FEESTOOL

Z kolei w celu zapewnienia pracy w warunkach mniejszego zapylenia, również bez użycia odkurzacza mobilnego, pył jest zbierany do osobnego pojemnika - bezpośrednio z miejsca, w którym powstaje. Perfekcyjne wyniki cięcia - typowe rozwiązanie dla Festool, co oznacza wysokiej jakości tarcze pilarskie dopasowane do pilarki i materiału. Co więcej SYMC 70 jest wyposażona w synchronicznie obracane ograniczniki, które umożliwiają precyzyjne cięcie pod kątem. Kąty zewnętrzne do 60° i wewnętrzne do 68° uzyskuje się bez wysiłku przy jednym ustawieniu.

Akumulatorowa ukośnica SYMC 70 FestoolAkumulatorowa ukośnica SYMC 70 FestoolFot. FEESTOOL

Połączenie systemu podwójnego akumulatora (2 x 18 V) i bezszczotkowego silnika EC-TEC sprawia, że SYMC 70 gwarantuje maksymalną wytrzymałość bez korzystania z przeszkadzających kabli w celu zapewnienia pełnej swobody ruchu. Dzięki podwójnej mocy akumulatorów SYMC 70 radzi sobie bez przewodów, co zapewnia pełną swobodę pracy. Możliwość odblokowania zabezpieczenia przed włączeniem jedną ręką – druga jest bezpiecznie oparta na obrabianym elemencie. Osłona otwiera się automatycznie przy opuszczaniu głowicy.

Akumulatorowa ukośnica SYMC 70 FestoolAkumulatorowa ukośnica SYMC 70 FestoolFot. FEESTOOL

Rolki umożliwiają podwyższenie stołu roboczego SYMC 70 - dokładnie do wysokości Systainera SYS 3 M 137. Ten z kolei może zostać wykorzystany jako stół roboczy, na którym można bezpiecznie oprzeć długie elementy obrabiane.

Loteria „Wygraj z Festool"

Mercedes-Benz Vito po brzegi wypełniony narzędziami Festool w zabudowie bott, 3 precyzyjne akumulatorowe pilarki stołowe CSC SYS 50 oraz 80 narzędzi – takie nagrody Festool przygotował dla klientów, którzy kupią i zarejestrują narzędzie 18 V do Gwarancji all-inclusive. Łączna wartość nagród w Loterii to aż 740 000 zł.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy w terminie do 30.11.2023 kupić narzędzie akumulatorowe z Systemu 18 V u Autoryzowanego Dystrybutora firmy Festool i zarejestrować je do Gwarancji all-inclusive za pośrednictwem konta MyFestool. Potem już tylko wystarczy zarejestrować się na stronie wygrajzfestool.com.pl i czekać na losowanie nagród. Narzędzia, które zostały kupione w programie ratalnym FinansowaniePlus, także biorą udział w Loterii.

Festool to nie tylko niezawodne elektronarzędzia. To również najwyższej jakości obsługa, w tym bezpłatny pakiet usług w ramach Gwarancji all-inclusive:

  • Bezpłatna kompleksowa naprawa realizowana szybko, dokładnie i bezpłatnie przez pierwsze trzy lata. Wymieniane są nawet części zużywające się podczas standardowej eksploatacji jak i uszkodzone baterie czy ładowarki.
  • Wymiana w przypadku kradzieży - skradzione narzędzie zastępowane jest nowym, co wymaga jedynie niewielkiego wkładu własnego (po ewentualnym zdarzeniu).
  • Gwarantowane oryginalne części zamienne przez co najmniej 10 lat. W przeciwnym razie otrzymasz bezpłatnie nowe narzędzie.

 

Gwarancja all-inclusive dotyczy wszystkich narzędzi Festool, zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Szczegółowe warunki Gwarancji Festool, dostępne na stronie www.festool.pl/serwis.

Dane techniczne SYMC 70 

Napięcie akumulatora

2 x 18 V

Prędkość obrotowa na biegu jałowym

1 300 – 1.800/3.500 min-1

Średnica tarczy pilarskiej

216 mm

Kąt wewnętrzny

0-68°

Kąt zewnętrzny

0-60°

Maks. wysokość cięcia kąt wewnętrzny

64 mm

Maks. wysokość cięcia kąt zewnętrzny

70 mm

Szerokość cięcia

80 mm

Przyłącze do odsysania pyłu

27/36 mm

Pojemność akumulatora

4 Ah

Ciężar

11,1 kg

Liczba wyświetleń: 465


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA