/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
DREMA 2023

ZAPRASZAMY NA STOISKO FIRMY AMIX - MASZYNY DO PRODUKCJI PALET I DREWNA KOMINKOWEGO

Autor:
Źródło: AMIX
Data: 2023-09-07


Renomowany producent maszyn tartacznych z ugruntowaną pozycją na rynku, ma przyjemność zaprosić na swoje stoisko na Terenie Otwartym, Nr 5, na tegorocznych targach DREMA w Poznaniu, które odbędą się w dniach 12-15 września. To wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania naszych najnowszych maszyn do produkcji palet i drewna kominkowego

ZAPRASZAMY NA STOISKO FIRMY AMIX - MASZYNY DO PRODUKCJI PALET I DREWNA KOMINKOWEGOZAPRASZAMY NA STOISKO FIRMY AMIX - MASZYNY DO PRODUKCJI PALET I DREWNA KOMINKOWEGOFot. AMIX

Nasza oferta na targach DREMA 2023:

  1. Pilarka Taśmowa Pozioma do Kłód PT-100: Nasza najbardziej uniwersalna pilarka taśmowa, która ma zastosowanie w tartacznictwie, stolarstwie i przemyśle meblowym zapewniająca duże oszczędności materiału.
  2. Wielopiła WP-500: Wielopiła WP-500 to maszyna stworzona z myślą o przemyśle tartacznym, która umożliwia skrócenie czasu i kosztów produkcji przy zachowaniu najwyższej jakości cięcia.
  3. Podajnik Centrujący do Wielopiły PRC-100: Nasz podajnik centrujący to innowacyjne rozwiązanie, które usprawni proces cięcia i zminimalizuje straty materiału.
  4. Podajnik Odbiorczy Rolkowy do Desek PTOZ-100: Ten podajnik rolkowy jest idealnym uzupełnieniem lini maszyn ułatwiając procesy przenoszenia desek.
  5. Oflisiarka OF-300 i OFD-300: Maszyny do wzdłużnego cięcia oflisów trzystronnie odkrytych na deski, co umożliwia maksymalne wykorzystanie obrabianego surowca.
  6. Piło-Łuparka ŁP-450: Najbardziej popularna piłołuparka do produkcji drewna kominkowego

Data: 12-15 września 2023
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań, Teren Otwarty, Stoisko Nr 5

Zarezerwuj bezpłatne wejście na targi DREMA

Pilarka Taśmowa Pozioma do Kłód PT-100Pilarka Taśmowa Pozioma do Kłód PT-100Fot. AMIXO firmie AMIX
Firma "AMIX®" została założona w 2004 roku jest prywatnym przedsiębiorstwem, siedziba znajduję się w miejscowości Pierzyny Małe w powiecie pajęczańskim, woj łódzkie. Od powstania firma zajmowała się wykonywaniem części, podzespołów maszyn i urządzeń dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Duże zainteresowanie klientów związane z tego typu działalnością spowodowało rozwinięcie produkcji maszyn i urządzeń przeznaczonych do obróbki drewna. "AMIX®" to własne, oryginalne i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne.  Prace nad nowymi prototypami prowadzą wykwalifikowani pracownicy.

Linki:
https://amix-wieczorek.pl/

Liczba wyświetleń: 656


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA