/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
SZKOLENIE

Preferred by Nature zaprasza na szkolenie z zakresu FSC, PEFC i EUDR, w dniach 11-12 października 2023r.

Preferred by Nature

Autor: Preferred by Nature
Źródło: Preferred by Nature
Data: 2023-09-04


Jak co roku, serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu organizowanym przez Preferred by Nature (NEPCon), które odbędzie się w Łodzi, w dniach 11-12 października 2023 roku i obejmować będzie wymogi certyfikacji FSC, PEFC oraz rozporządzenia EUDR.

Preferred by Nature zaprasza na szkolenie z zakresu FSC, PEFC i EUDR, w dniach 11-12 października 2023 r.Preferred by Nature zaprasza na szkolenie z zakresu FSC, PEFC i EUDR, w dniach 11-12 października 2023 r.Fot. Preferred by Nature

Ze względu na sytuację na polskim rynku drewna, uczestnicy szkolenia będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat pozyskiwania kwalifikowanych materiałów wejściowych FSC z alternatywnych źródeł. W tym roku skupimy się na dokładnym omówieniu Standardu Drewna Kontrolowanego FSC (FSC-STD-40-005) oraz materiałach odzyskanych. Na szkoleniu planujemy również poruszyć tematy mające bezpośredni wpływ na Państwa organizację, w tym nowe rozporządzenie UE przeciwko wylesianiu (EUDR).

Program szkolenia jest dostosowany do wszystkich stopni zaawansowania. Zapraszamy zarówno osoby zaczynające przygodę z certyfikacją, jak i zaawansowanych uczestników, pragnących poszerzyć lub odświeżyć swoją wiedzę. Uczestnicy, w zależności od zainteresowania tematyką, mogą wziąć udział w jednym lub dwóch dniach szkolenia, wybierając odpowiadającą im pod względem stopnia zaawansowania grupę:

  • Poziom podstawowy – grupa dedykowana dla przedstawicieli firm planujących uzyskanie certyfikatu, posiadających certyfikat przez krótki czas lub chcących się dowiedzieć na czym polega proces certyfikacji krok po kroku i jak się do niego przygotować.
  • Poziom zaawansowany – grupa dedykowana dla przedstawicieli firm posiadających certyfikat przez dłuższy czas, z bardziej rozwiniętym systemem CoC lub interesujących się szczegółowym omówieniem wymagań norm FSC oraz PEFC (polityka, aktualne interpretacje, dyrektywy).

11 października 2022 r. – Certyfikacja FSC i rozporządzenie EUDR
12 października 2022 r. – Certyfikacja PEFC

Szkolenie poprowadzą wysoko wykwalifikowani pracownicy Preferred by Nature (NEPCon). Dodatkowo wystąpi przedstawiciel PEFC w Polsce p. Krzysztof Jodłowski.

Miejsce szkolenia: Hotel Tobaco, ul. Kopernika 64, 90-553 Łódź, www.hoteltobaco.pl

Zachęcamy do zapoznania się z  programem szkolenia.

Zgłoszenia - Prosimy o dokonanie zgłoszenia przez wypełnienie formularza do 30 września 2023 r.

Informację o kosztach uczestnictwa znajdą Państwo pod tutaj.

 

Wszelkich informacji o szkoleniu udziela:
Katarzyna Biros, tel. +48 607 103 269, e-mail: kbiros@preferredbynature.org

Preferred by Nature działa w ponad 100 krajach na rzecz promowania zrównoważonego użytkowania gruntów i praktyk biznesowych, które są korzystne dla ludzi, natury i klimatu.

Robimy to poprzez wyjątkowe połączenie usług certyfikacyjnych dotyczących zrównoważonego rozwoju, projektów zwiększających świadomość społeczną oraz podnoszenia kompetencji.

Więcej na https://preferredbynature.org/pl

 

W przypadku niewystarczającej liczby chętnych, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia lub połączenia grup. Liczba miejsc ograniczona.

Liczba wyświetleń: 758


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA