DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Zapisy na akcje Decory

Autor:
Źródło:
Data: 2005-05-23


Zapisy na akcje producenta i dystrybutora artykułów wykańczania wnętrz Decora, w transzy indywidualnej potrwają od 8 do 10 czerwca. W tym samym czasie będą też przyjmowane deklaracje kupna od inwestorów instytucjonalnych. Zapisy w transzy dla instytucji będą przyjmowane od 13 do 14 czerwca.<

Wpływy z emisji akcji serii C zostaną przeznaczone na częściową spłatę kredytu zaciągniętego w związku z objęciem 1 maja tego roku udziałów w dwóch przedsiębiorstwach - Trans Sp z o.o. z Kętrzyna i Optimal Sp. z o.o. z Lipek Wielkich oraz na zasilenie majątku obrotowego.
Decora posiada 100 proc. udziałów w każdej z tych firm. Oba przedsiębiorstwa działają w branży artykułów wykończenia i dekoracji wnętrz. Spółka liczy, że dzięki przejęciu kontroli na tymi podmiotami rozszerzy sieć dystrybucji swoich wyrobów.

Według szacunków zarządu Decory Trans i Optimal mają łącznie ok. 30 proc. udziału w rynku profili podłogowych w Polsce.
Spółka zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów wykorzystywanych do wykańczania i dekoracji pomieszczeń. Jej oferta obejmuje listwy przypodłogowe, podkłady izolacyjne pod panele podłogowe, metalowe i drewniane karnisze, listwy sufitowe, kasetony sufitowe oraz rozety.

(PAP)


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz