/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
TECHNOLOGIE

Loteria „Wygraj z Festool”

FESTOOL

Autor:
Źródło: FESTOOL
Data: 2023-04-05


Mercedes-Benz Vito wypełniony narzędziami Festool w zabudowie bott, 3 precyzyjne akumulatorowe pilarki stołowe CSC SYS 50 oraz 80 narzędzi – takie nagrody Festool przygotował dla klientów, którzy kupią i zarejestrują narzędzie do Gwarancji all-inclusive.

Loteria „Wygraj z Festool”Loteria „Wygraj z Festool”Fot. FESTOOL

Udział w loterii jest bardzo prosty, wystarczy w terminie 03.04 - 30.11.2023 kupić przynajmniej jedno narzędzie akumulatorowe z Systemu 18V u Autoryzowanego Dystrybutora firmy Festool i zarejestrować je do Gwarancji all-inclusive za pośrednictwem konta MyFestool. Następnie należy zgłosić się na stronie loterii: wygrajzfestool.com.pl i czekać na losowanie.

Narzędzia akumulatorowe 18V 

„Produkty akumulatorowe, to ważny trend na rynku narzędzi. Również nasza firma odpowiednio dostosowała strategię działania i nieustannie rozszerza swoją ofertę w tym zakresie. Nie kierujemy się jednak ślepo hasłem “akumulator za wszelką cenę”, lecz wybieramy sposób, który najlepiej pasuje do danego zastosowania. Ważny jest dla nas optymalny rezultat, tak aby narzędzia funkcjonowały perfekcyjnie, a jednocześnie czyniły pracę łatwiejszą, bezpieczniejszą i lepszą – mówi Sascha Menges, CEO Festool GmbH.

Firma Festool, znana jest z niezawodności swoich produktów, co roku wypuszcza na rynek kolejne elektronarzędzia akumulatorowe z najwyższej półki. W ostatnich miesiącach głośnym echem odbiła się premiera akumulatorowej pilarki stołowej CSC SYS 50, która jest jedną z nagród w Loterii „Wygraj z Festool”, a także premiera nowych wiertarko-wkrętarek CXS/TXS 18 , czy piły szablastej RSC 18. 

Mimo ciągłego rozszerzania oferty Systemu 18 V, Festool pozostaje również liderem jeśli chodzi
o innowacyjne rozwiązania wśród narzędzi sieciowych. Przykładem może być nowa zagłębiarka
z podcinakiem TSV 60, która na nowo wyznacza standardy cięcia w branży meblarskiej.

Czym jest Gwarancja all-inclusive?

Festool to nie tylko niezawodne elektronarzędzia. To również najwyższej jakości obsługa, w tym bezpłatny pakiet usług w ramach Gwarancji all-inclusive:

  • Bezpłatna kompleksowa naprawa realizowana szybko, dokładnie i bezpłatnie przez pierwsze trzy lata. Wymieniane są nawet części zużywające się podczas standardowej eksploatacji jak i uszkodzone baterie czy ładowarki.
  • Wymiana w przypadku kradzieży - skradzione narzędzie zastępowane jest nowym, co wymaga jedynie niewielkiego wkładu własnego (po ewentualnym zdarzeniu).
  • Gwarantowane oryginalne części zamienne przez co najmniej 10 lat. W przeciwnym razie otrzymasz bezpłatnie nowe narzędzie.

Gwarancja all-inclusive dotyczy wszystkich narzędzi Festool, zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Szczegółowe warunki Gwarancji Festool, dostępne na stronie www.festool.pl/serwis.

Wracając do Loterii należy podkreślić, że Autoryzowani Dystrybutorzy Festool będą w tym czasie oferować specjalne rabaty na elektronarzędzia z systemu 18 V oraz w programie ratalnym Festool FinansowaniePLUS. 

Szczegółowy regulamin oraz informacje na temat losowań są dostępne na stronie: wygrajzfestool.com.pl.

Liczba wyświetleń: 1172


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA