/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
EDUKACJA

Kurs brakarzy tarcicy konstrukcyjnej - zdobądź wiedzę i umiejętności - maj 2023r.

Drewno.pl

Autor: oprac. KAJ
Źródło: Drewno.pl
Data: 2023-04-03


Zapraszamy na "Kurs wytrzymałościowego sortowania tarcicy konstrukcyjnej metodą wizualną" wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem wiedzy i umiejętności z zakresu budowy i rozpoznawania gatunków drewna, rozpoznawania i pomiaru wad drewna oraz prawa obowiązującego w Polsce w zakresie wykorzystania drewna w budownictwie, sortowania tarcicy konstrukcyjnej metodą wizualną zgodnie z obowiązującymi normami (np. drewno C24), wprowadzenia w zakładzie ZKP i certyfikacji - zapraszamy na Kurs sortowania tarcicy konstrukcyjnej metodą wizualną.

Kurs brakarzy tarcicy konstrukcyjnej Kurs brakarzy tarcicy konstrukcyjnej Fot. K.Jabłońska

Kurs wytrzymałościowego sortowania tarcicy konstrukcyjnej metodą wizualną

Kurs wytrzymałościowego sortowania tarcicy konstrukcyjnej metodą wizualną odbędzie się w terminie 11-14. maja 2023r. (czwartek-niedziela) w Pałacu Będlewo ul. Parkowa, 62-060 Stęszew (woj. wielkopolskie - ok. 35 km na południe od Poznania). Szkolenie dotyczy wytrzymałościowego sortowania drewna konstrukcyjnego metodą wizualną. Brakarz posiadający takie uprawnienia jest kluczowym elementem systemu Zakładowej Kontroli Produkcji (ZKP) związanego z certyfikatem uprawniającym do znakowania tarcicy budowlanej znakiem CE.

Podczas kursu przekazujemy wiedzę i umiejętności z zakresu budowy i rozpoznawania gatunków drewna, rozpoznawania i pomiaru wad tarcicy konstrukcyjnej oraz prawa obowiązującego w Polsce w zakresie wykorzystania drewna w budownictwie, zasad sortowania tarcicy konstrukcyjnej metodą wizualną zgodnie z obowiązującymi normami (np. drewno C24), wprowadzenia w zakładzie ZKP i certyfikacji.

Szkolenie organizowane jest w trybie ciągłym przez 4 dni, a zajęcia odbywają się w godzinach 8.00-18.00 z przerwami na posiłki, prowadzone są przez wykładowców i instruktorów brakarstwa. Uczestnicy kursu otrzymują zakwaterowanie w hotelu (pokoje z łazienkami) oraz wyżywienie (śniadania, przerwa kawowa z ciastem, obiad, kolacja na ciepło). Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe.

Koszt kursu wynosi 5092,20 zł brutto/os.(4140 zł netto) za zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym z łazienką, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe lub 5535,00 zł brutto/os.(4500 zł netto) za zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym z łazienką, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Po wcześniejszym zgłoszeniu istnieje możliwość zakwaterowania w przeddzień kursu - płatna dodatkowo w hotelu 120 zł.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w kursie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, zeskanowanie i odesłanie na adres e-mail: szkolenia@drewno.pl

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA KURS BRAKARZY TARCICY KONSTRUKCYJNEJ >>>>

Wraz z zgłoszeniem prosimy o wpłatę zaliczki w kwocie 470 zł/os lub całej kwoty należności za szkolenie na konto organizatora:
DREWNO.PL sp. z o.o ALIOR BANK: 06 2490 0005 0000 4500 9567 7093.
Wpłata minimum kwoty zaliczki jest niezbędna dla potwierdzenia wpisania zgłaszanej osoby na listę uczestników szkolenia.


Osoba posiadająca zaświadczenie o ukończeniu szkolenia brakarskiego w zakresie wytrzymałościowego sortowania drewna konstrukcyjnego metodą wizualną jest niezbędnym elementem systemu Zakładowej Kontroli Produkcji (ZKP) związanego z certyfikatem uprawniającym do znakowania tarcicy budowlanej znakiem CE. Zgodnie z obowiązującymi przepisami tarcica wykorzystywana w budownictwie jako materiał konstrukcyjny, powinna spełniać odpowiednie wymagania wytrzymałościowe, a jednym ze sposobów oceny przydatności drewna oraz wyznaczenia jego klasy wytrzymałości jest ocena wizualna dokonywana przez wykwalifikowanych brakarzy tarcicy konstrukcyjnej. Osoba posiadająca zaświadczenie o ukończeniu szkolenia brakarskiego w zakresie wytrzymałościowego sortowania drewna konstrukcyjnego metodą wizualną jest niezbędnym elementem systemu Zakładowej Kontroli Produkcji (ZKP) związanego z certyfikatem uprawniającym do znakowania tarcicy budowlanej znakiem CE.

Kurs brakarzy tarcicy konstrukcyjnej organizowany jest przez:
Drewno.pl sp. z o. o. - od 1998r. dostarcza bieżącej wiedzy i informacji profesjonalistom związanym branżą przetwórstwa drewna. Świadczy usługi konsultingowe w branży tartacznej. Jest firmą wpisaną do rejestru instytucji szkoleniowych.

Forest Consulting Center sp. z o. o. - firma zajmująca się szkoleniami i doradztwem w sektorze leśno-drzewnym. Szkolenia realizowane są dla przedstawicieli służby leśnej, sektora usług leśnych oraz sektora drzewnego.

Forest Consulting Center posiada status Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Niepublicznej Jednostki Oświaty. Tym samym podlega nadzorowi pedagogicznemu z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej sprawowanemu przez Kuratorium Oświaty.

Forest Consulting Center może pochwalić się zrealizowaniem kilku cyklów szkoleń dla Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych, Nadleśnictw oraz licznych Zakładów Usług Leśnych potwierdzonych referencjami. Od kilku lat prowadzi szkolenia dla branży drzewnej, Szkół Zawodowych, Urzędów Gmin, Zarządów Dróg itp. W realizacji szkoleń Forest Consulting Center często korzysta z funduszy europejskich.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji: tel. 61 624 34 67, e-mail: szkolenia@drewno.pl

Liczba wyświetleń: 8625


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA