/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Weź udział w VI edycji konkursu "Zbuduj Rower z Drewna"

WLTD UP w Poznaniu

Autor: oprac. red
Źródło: WLTD UP w Poznaniu
Data: 2023-03-22


Zapraszamy wszystkich miłośników drewna i rowerów do wzięcia udziału w VI edycji konkursu "Zbuduj Rower z Drewna"!

Weź udział w VI edycji konkursu "Zbuduj Rower z Drewna"Weź udział w VI edycji konkursu "Zbuduj Rower z Drewna"Fot. Koło Naukowe Technologów Drewna

Organizowany przez Koło Naukowe Technologów Drewna Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, konkurs ma na celu zachęcenie studentów i uczniów szkół średnich do pracy z drewnem, promocję wykorzystania drewna i materiałów drzewnych jako materiału konstrukcyjnego oraz propagowanie kultury technicznej i zdrowego stylu życia. Konkurs skierowany jest również do wszystkich pasjonatów i profesjonalistów związanych z drewnem.

Przedmiotem konkursu jest własnoręcznie wykonany rower z drewna. Rower musi posiadać, co najmniej ramę wykonaną z drewna lub/oraz materiałów drewnopochodnych. Pozostałe elementy oraz osprzęt roweru mogą być wykonane z materiałów niedrzewnych, jednak udział drewna w projekcie jest jednym z ocenianych przez jury parametrów. Rower musi spełniać funkcję transportową, czyli umożliwiać przemieszczanie się nim przy użyciu siły własnych mięśni.

W tym roku, rower musi posiadać co najmniej ramę wykonaną z drewna lub materiałów drewnopochodnych, a pozostałe elementy oraz osprzęt mogą być wykonane z materiałów niedrzewnych. Ważne, aby rower spełniał funkcję transportową, czyli umożliwiał przemieszczanie się przy użyciu siły własnych mięśni.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 30. kwietnia 2023 roku na adres e-mail: konkursrowerzdrewna@gmail.com

Karty zgłoszeniowe, regulamin oraz niezbędne informacje znajdują się tutaj >>>

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest uiszczenie wpłaty w wysokości 50 złotych. Dla zwycięzców przewidziane są ciekawe nagrody. W tym roku finał konkursu będzie odbywał się w Ogrodzie Dendrologicznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu 15. czerwca 2023.

Liczba wyświetleń: 1288


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA