/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
EDUKACJA

Fakro patronem kolejnej specjalistycznej klasy w szkole zawodowej

Fakro

Autor:
Źródło: Fakro
Data: 2023-03-14


2. marca Fakro podpisało list intencyjny z Zespołem Szkół Zawodowych w Grybowie w obszarze utworzenia klasy o profilu „Technik montażu i automatyki stolarki budowlanej”. Producenta okien dachowych od lat współpracuje z lokalnymi i krajowymi szkołami zawodowymi.

Fakro patronem kolejnej specjalistycznej klasy w szkole zawodowejFakro patronem kolejnej specjalistycznej klasy w szkole zawodowejFot. Fakro

Działanie Fakro ma na celu pozyskanie wyszkolonych fachowców w dziedzinie montażu stolarki, którzy po skończeniu nauki będą realizować zadania wymiany okien na rynku krajowym i zagranicznym.

-Współpraca między sektorem biznesu i edukacji, to wymierne korzyści dla każdej ze stron. Szkoła, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, uatrakcyjni swoją ofertę edukacyjną, a absolwenci - miejmy nadzieję - w przyszłości dołączą do zespołu FAKRO - komentuje Paweł Kołbon, Kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami.

List intencyjny podpisali Antoni Koszyk, wicestarosta nowosądecki, Lesław Tarasek, dyrektor szkoły oraz Paweł Kołbon, Kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami.

W ostatnich latach FAKRO otworzyło już kilka innych klas patronackich, m.in. w Zespole szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu, w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej, w Lubelskim Ośrodku Kształcenia Dekarzy, czy też w Zespołach Szkół Budowlanych w Białymstoku, Poznaniu i Elblągu.

Liczba wyświetleń: 819


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA