/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
Przegląd narzędzi Graphite do pracy z drewnem i w drewnie!

Na jakie narzędzie Graphite postawić?

Autor:
Źródło: Fixero
Data: 2023-03-01


Pasjonujesz się stolarstwem? A może planujesz domowe prace remontowe i chcesz lepiej wyposażyć swój narzędziowy zestaw? W jednym i drugim przypadku, idealny wybór to elektronarzędzia marki Graphite, które będę niezwykle pomocne zarówno w zawodowej, jak i amatorskiej pracy z drewnem. Wśród elektronarzędzi Graphite znajdziesz m.in.: pilarki i wyrzynarki, frezarki oraz strugi elektryczne. 

Na jakie narzędzie Graphite postawić?Na jakie narzędzie Graphite postawić?Fot. Fixero

Bogaty wybór elektronarzędzi Graphite podstawą stolarskiego sukcesu

Kompletując wyposażenie domowego warsztatu, warto podejść do tematu kompleksowo i zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne narzędzia. Porada ta jest szczególnie zasadna w przypadku pracy z drewnem. W tym kontekście liczy się bowiem wysokiej klasy sprzęt, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Takowy zapewnia natomiast bogata oferta elektronarzędzi marki Graphite.

System Graphite Energy + - dlaczego warto?

Cenisz sobie komfortowe i funkcjonalne rozwiązania? W takim razie Graphite to marka, stworzona właśnie dla Ciebie! Jedną z naszych najbardziej innowacyjnych propozycji jest bowiem system akumulatorowy Graphite Energy +. Co oznacza w praktyce i jakie niesie za sobą korzyści?

System akumulatorowy Graphite Energy + to kompleksowa troska o wygodną i sprawną pracę. Korzystając z elektronarzędzi marki Graphite, korzystać możesz bowiem z jednego akumulatora. W praktyce oznacza to, że do pracy przy użyciu wielu sprzętów wystarczy Ci tylko jedna bateria. Tego typu system akumulatorowy wpłynie nie tylko na szybszą i bardziej efektywną pracę. System Graphite Energy + umożliwi Ci także zaoszczędzenie pieniędzy. Jedna uniwersalna bateria do narzędzi Graphite zastąpi bowiem dziesiątki wyspecjalizowanych akumulatorów.

Pilarki i wyrzynarki  Graphite, czyli idealny sposób na precyzyjne cięcia

Prace stolarskie wymagają dużej dokładności i precyzyjności. Aby efekt końcowy był w pełni zadowalający, trzeba poświęcić sporo czasu i wykazać się anielską cierpliwością. Czy zawsze musi jednak tak być?

Otóż nie! W niektórych sytuacjach naprzeciw wychodzą nam bowiem profesjonalne elektronarzędzia, które pomogą w precyzyjnym cięciu, a co za tym idzie - doskonałym przygotowaniu materiału, niezbędnego do dalszej pracy. Szczególne wyzwanie może stanowić w tym przypadku surowiec, jakim jest drewno - wymaga ono bowiem odpowiedniego traktowania.

Z pomocą przychodzą elektryczne pilarki marki Graphite. Zasilane akumulatorem urządzenie sprawdzi się świetnie właśnie w kontekście wymagającego drewna. Aby wykonywane cięcie było jeszcze bardziej zadowalające, warto sięgnąć po model o nieco większej średnicy.

Chcąc wyciąć krzywą linię, powinniśmy natomiast sięgnąć po wyrzynarkę Graphite. Wybierając urządzenie o odpowiednio dopasowanej do potrzeb mocy, bez wątpienia uzyskamy idealne, nieregularne kształty drewna.

Frezarki Graphite - must have każdego stolarskiego warsztatu

Bez względu na to czy pracujesz z drewnem zawodowo, czy amatorsko, w Twoim warsztacie nie może zabraknąć narzędzia, jakim jest frezarka marki Graphite. Urządzenie to pozwoli Ci m.in. na profilowanie i struganie drewna. Za jego pomocą możliwe będzie również wykonanie różnorodnych mebli oraz ich renowacja. Decydując się na frezarkę Graphite, nie zapominaj o odpowiednio dopasowanych dodatkach, które w pełni usprawnią Twoją pracę. Wśród nich znajdą się chociażby frezy do drewna. Co więcej, akcesoria marki Graphite pasować będą także do urządzeń tego typu, pochodzących od innych producentów.

Strugi elektryczne Graphite - do czego służą?

Elektronarzędzia, jakim są strugi marki Graphite to urządzenia, dzięki którym możemy odkroić drewno w postaci cienkiego paska. Ponadto, sprzęt ten wykorzystywany jest do wycinania starych lub zniszczonych listew, zaokrąglania krawędzi oraz tworzenia wyżłobień. Niezwykle ważny jest w tym kontekście wybór poręcznego narzędzia, które znacznie ułatwi nam pracę z drewna. Do tego grona należą natomiast bez wątpienia strugi elektryczne marki Graphite. Charakteryzują się bowiem designem, dopasowanym do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.

Wiertarko-wkrętarki Graphite – funkcjonalne uzupełnienie skrzynki majsterkowicza

Planujesz zamontować na ścianie sporych rozmiarów lustro lub wiszące półki, ale nie posiadasz odpowiednich narzędzi? Bez obaw, szeroki wybór elektronarzędzi marki Graphite z pewnością będzie pomocny przy zaplanowanej pracy. W tym przypadku szczególnie przydatne będą wiertarko-wkrętarki Graphite. Za ich pomocą szybko i trwale zawiesisz wybrane elementy domowego wyposażenia. Elektronarzędzia Graphite są bowiem gwarancją komfortowej pracy i bezpieczeństwa.

Graphite i wiertła do drewna – jak uzyskać doskonały otwór?

Każdy materiał wymaga odpowiednich narzędzi, pozwalających na jego zadowalającą obróbkę. Uwaga ta znajduje zastosowanie również w przypadku drewna – tutaj wiertło powinno być wyposażone w tzw. Stożki centrujące. Dzięki nim trzymane narzędzie się nie przesunie i nie wymknie nam się z rąk. Jaki typ wiertła będzie najbardziej adekwatny dla drewna? W kontekście tego rodzaju surowca, szczególnie polecamy wiertła spiralne. Ich specjalna budowa umożliwi bowiem pozyskanie otworu o gładkiej krawędzi.

Jaką szlifierkę wybrać do pracy z drewnem?

Za pomocą szlifierek możliwe jest m.in. pozbycie się starej lub zniszczonej warstwy lakierniczej z drewna. Jaki model narzędzia wybrać? W tym przypadku rekomendujemy szlifierkę taśmową lub oscylacyjną marki Graphite. Urządzenie to pozwoli ściągnąć wiekową, nieestetyczną warstwę lakieru, a jednocześnie uszkodzi powierzchni drewna.

Praca z drewnem - gwarancja i serwis urządzeń kluczem do pełnego zadowolenia

Kupując elektronarzędzia chcemy korzystać z nich przez wiele lat, co w przypadku Graphite nie będzie trudne. Nie tylko oferujemy 3 letnią gwarancję na sprzęt, lecz także 10 letnią dostępność do części zamiennych. Dlatego, jeżeli Twój sprzęt zaliczy kąpiel w wannie, nie będziesz musiał kupować nowego, ponieważ będziemy mieć wszystkie części, nawet do 10 letniego akcesorium!

Liczba wyświetleń: 1358


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA