/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
BEZPŁATNE SZKOLENIE

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online z zakresu certyfikacji PEFC 31. marca 2023r.

preferredbynature.org

Autor:
Źródło: preferredbynature.org
Data: 2023-02-24


Szanowni Państwo, Mając na uwadze zgłaszane przez Państwa prośby, obecną sytuację na polskim rynku drewna, ale również chęć ciągłego poszerzania wiedzy i rozwoju kompetencji, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu wymogów certyfikacji PEFC organizowanym 31. marca 2023 roku przez Preferred by Nature (NEPCon).

Program szkolenia jest dostosowany do wszystkich stopni zaawansowania. Zapraszamy zarówno osoby zaczynające przygodę z certyfikacją, jak i zaawansowanych uczestników, pragnących poszerzyć lub odświeżyć swoją wiedzę.

Szkolenie będzie miało formę webinaru online. Planujemy poruszyć także tematy mające bezpośredni wpływ na Państwa organizacje, w tym: nowe rozporządzenie UE przeciwko wylesianiu (EUDR), program zarządzania śladem węglowym CFM oraz certyfikacja biomasy SURE.

Szkolenie poprowadzą wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy Preferred by Nature (NEPCon) za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Program szkolenia można pobrać pod tym linkiem.

Zgłoszenia 

Prosimy o dokonanie zgłoszenia przez wypełnienie formularza do dnia 24. marca 2023 roku.

Szkolenie bezpłatne - liczba miejsc ograniczona.

Wszelkich informacji o szkoleniu udziela: Iwona Kopczyńska, tel. +48 605 083 183,
e-mail: ikopczynska@preferredbynature.org

Preferred by Nature działa w ponad 100 krajach na rzecz promowania zrównoważonego użytkowania gruntów i praktyk biznesowych, które są korzystne dla ludzi, natury i klimatu.

Robimy to poprzez wyjątkowe połączenie usług certyfikacyjnych dotyczących zrównoważonego rozwoju, projektów zwiększających świadomość społeczną oraz podnoszenia kompetencji.

Więcej na https://www.preferredbynature.org/pl

Liczba wyświetleń: 2096


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA