/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIE

SCM Polska zaprasza na Dni Otwarte w dniach 23-24. lutego

Autor:
Źródło: SCM GROUP
Data: 2023-02-07


Odwiedź strefy:centrów obróbczych, cięcia, okleinowania oraz maszyn stolarskich w Centrum Technologicznym w Suchym Lesie Zobacz prezentacje najnowszych modeli maszyn: przemysłowej okleiniarki z możliwościa okleinowania pod katem 45 stopni Stefani X oraz model posiadający również taka możliwość, dedykowany dla średnich przedsiębiorstw Olimpic 500 Zobacz jak odbywa się rozkrój surowca na pile panelowej gabbiani pt80 , a następnie jak elementy trafiają na okleiniarki - od najmniejszego modelu olimpic k100 evo po przemysłową okleiniarkę stefani. Obróbka płyt drewnopochodnych będzie prezentowana na maszynach CNC morbidelli x200 cell i cx100.

SCM Polska zaprasza na Dni Otwarte w dniach 23-24. lutegoSCM Polska zaprasza na Dni Otwarte w dniach 23-24. lutegoFot. SCM Polska

Nie zabraknie maszyn klasycznych do obróbki drewna między innymi:centrów obróbczych, frezarek, wyrówniarek, strugarek.

Zaprosiliśmy zaprzyjaźnione firmy, takie jak hurtownia płyty Tom Płyt, firma REHAU, LCM, Jowat i wiele innych, aby pokazać pełną gamę komponentów i dodatków produkcyjnych. Dowiedz się więcej o ofercie finansowania od Santander Leasing i PKO Leasing, a także o prostym i intuicyjnym oprogramowaniu do projektowania mebli oferowanym przez LignumSoft. Zapoznaj się, z ofertą narzędzi od ITA TOOLS i rozwiązań z zakresu instalacji odwiórowania od Imas.

Serdecznie zapraszamy na pokazy maszyn, rozmowy handlowe i wiele więcej w dniach 23-24. lutego w godzinach 10:00-17:00 w Suchym Lesie ul. Obornicka 133 pod Poznaniem. Nie przegap okazji, aby zobaczyć najnowsze technologie w dziedzinie obróbki drewna na żywo!

Liczba wyświetleń: 1295


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA