/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
CERTYFIKACJA

FSC zaprasza do dodatkowych konsultacji w sprawie standardu dla Polski

FSC

Autor:
Źródło: FSC
Data: 2022-12-19


W dniach od 13. grudnia 2022r. do 8. stycznia 2023r. odbywają się dodatkowe, ukierunkowane konsultacje wybranych elementów projektu Przejściowego Standardu Krajowego Gospodarki Leśnej FSC dla Polski (projekt nr 3).

FSC zaprasza do dodatkowych konsultacji w sprawie standardu dla PolskiFSC zaprasza do dodatkowych konsultacji w sprawie standardu dla PolskiFot. D.Jabłoński

Dodatkowym konsultacjom podlegają wybrane wskaźniki z Projektu nr 3 standardu:

  • 2.4.2.1., 2.4.2.2. z zasady 2 (Prawa pracowników i warunki zatrudnienia);
  • 6.3.2., 6.3.3., 6.3.4., 6.3.7., 6.5.2., 6.5.4., 6.5.5., 6.7.1. z zasady 6 (Wartości przyrodnicze i wpływ na środowisko);
  • 10.5.3., 10.11.3. z zasady 10 (Wdrażanie działań gospodarczych).

Wybrane wskaźniki w poprzednich konsultacjach otrzymały najwięcej skrajnie odmiennych uwag, a uwzględnienie skali, intensywności i ryzyka w treści wskaźników stanowić może spore wyzwanie. Dla konsultowanych wskaźników Techniczna Grupa Robocza wraz z FSC przygotowała pytania pomocnicze. Po zapoznaniu się z nadesłanymi odpowiedziami Techniczna Grupa Robocza przygotuje ostateczną propozycję standardu do akceptacji przez Komitet ds. Polityk i Standardów FSC.

Aby wziąć udział w dodatkowych konsultacjach, należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy (link do formularza). Oprócz zgłoszonych osób FSC zaprosi do udziału w konsultacjach zidentyfikowanych, kluczowych interesariuszy.

FSC zaprasza do zgłaszania udziału w konsultacjach wszystkie zainteresowane osoby i podmioty.

Liczba wyświetleń: 1904


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA