/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYSTRÓJ WNĘTRZA

Stoły loftowe

dekorimeble.pl

Autor:
Źródło: dekorimeble.pl
Data: 2022-11-22


Coraz więcej osób decyduje się na wnętrza inspirowane stylem industrialnym. Obecnie jest to jeden z wyróżniających się trendów. Cenione są surowe wnętrza oraz minimalistyczne formy. Najlepiej wyeksponować je ciekawymi meblami. Wspaniale nadają się do tego stoły loftowe.

Stoły loftoweStoły loftoweFot. dekorimeble.pl

Styl industrialny

Styl industrialny od lat jest ceniony na całym świecie. Idealnym uzupełnieniem pomieszczeń w takiej estetyce są stoły loftowe. Nierzadko stanowią one najmocniejszy akcent w całej aranżacji. Stół loftowy np.wraz z upływem czasu ewoluował, a jego podstawowe wyznaczniki się nie zmieniają. 

Mieszkania oraz domy, których właściciele podzielą entuzjazm nad tym minimalistycznym trendem, sięgają po meble stanowiące wariację na temat fabryk czy przemysłu. Do tego doliczana jest też sztuka użytkowa. W tak urządzonych mieszkaniach nie powinno zabraknąć stołów loftowych. Przepięknie dopełniają wystrój wnętrza mieszkalnego.

Obecnie można je zakupić w przystępnej cenie. Stoły loftowe zakupione od sprawdzonego producenta mogą posłużyć przez wiele lat.  

Dlaczego coraz więcej ludzi decyduje się na kupno stołu loftowego?

Okazuje się, że stoły loftowe są bezpośrednimi spadkobiercami standardowych stołów użytkowych krawieckich oraz rzemieślniczych. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku współczesnych mebli ich funkcjonalność sprowadzona jest głównie do wspólnego biesiadowania oraz jedzenia wszelakich potraw.

Ich cechą charakterystyczną jest gruby oraz solidny blat. Najczęściej zrobiony jest z mocnego dębu. Minimalistyczna forma stołu w stylu loftowym zdecydowanie przełamie elementy metalowej bądź stalowej ramy o ciemnej barwie. Co więcej, drewniany dębowy blat często ma oparcie w nogach wyprodukowanych z mocnego surowcu. Klasyczne ułożenie stołu loftowego ustępuje miejsca ciekawemu krzyżowemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu, co powinno dać interesujący wizualnie efekt. Dobór takiego mebla zawsze powinien być uzależniony od prywatnych preferencji. Obecnie oferta stołów loftowych jest szeroka, dlatego każdy dobierze idealny dla siebie.

https://dekorimeble.pl/stoly-loftowe-industrialne-115


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA