/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Dni Otwarte SCM GROUP 2022 w Suchym Lesie

Autor:
Źródło: SCM GROUP
Data: 2022-11-15


W dniach 26-27. października w polskiej siedzibie producenta włoskich maszyn do obróbki drewna odbyła się kolejna edycja Dni Otwartych. Firma SCM pokazała na żywo zaawansowane technologicznie obrabiarki

Dni Otwarte SCM 2022 w Suchym LesieDni Otwarte SCM 2022 w Suchym LesieFot. Drewno.pl

Szeroka gama prezentowanych maszyn ma początek wśród maszyn klasycznych, spośród których można wymienić między innymi pilarkę formatową class si 400 ep, nie zabrakło również kilku modeli strugarek oraz wiertarek STARTECH. Maszyny klasyczne były jedynie wstępem do prezentacji urządzeń używanych w większych zakładach produkcyjnych.

Rozkrój surowca odbywał się na znanej i cenionionej maszynie z oferty SCM - pilarce panelowej gabbiani s95 skąd elementy trafiały na okleiniarki – tu zostały zaprezentowane aż cztery modele rozpoczynając od najmniejszego modelu olimpic k100 evo  przez kolejne k360r hp oraz k560 hp aż do przemysłowej okleiniarki stefani. Nie mogło zabraknąć także centrów obróbczych. W zakresie obróbki płyt drewnopochodnych do pokazów użyte zostały maszyny CNC morbidelli m100 oraz cx210.

Jak co roku zaprosiliśmy na nasze Dni Otwarte zaprzyjaźnione firmy. Dzięki nim można było zobaczyć całą gamę niezbędnych komponentów i dodatków produkcyjnych. W tym roku swoją ofertę zaprezentowały u nas m.in. hurtownia płyty Tom Płyt, która dostarcza nam płytę wiórową, firma REHAU, oferująca obrzeże, firma LCM, która dostarcza płyny do okleiniarek. Nie zabrakło oczywiście firmy Jowat, dostawcy klejów.

W trakcie Dni Otwartych można było zapoznać się z ofertą firm finansujących sprzedaż – Santander Leasing oraz PKO Leasing.

Obecna była również firma Lignumsoft  oferująca proste i intuicyjne oprogramowanie do projektowania mebli - Corpus. 

Goście mogli zapoznać się także z firmą Gudepol, która dostarcza na rynek sprężarki przemysłowe, ITA TOOLS - dostawcą narzędzi. Firma Imas pokazała rozwiązania z zakresu instalacji odwiórowania.

Dni Otwarte SCM 2022 w Suchym LesieDni Otwarte SCM 2022 w Suchym LesieFot. SCM

Liczba wyświetleń: 1432


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA