/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
PRZEMYSŁ DRZEWNY

PIGPD podpisała porozumienie o współpracy ze swoim odpowiednikiem z Malezji

Autor: oprac. red
Źródło: PAIH
Data: 2022-07-28


Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego i Malaysian Timber Council podpisały porozumienie o współpracy. Sygnatariuszem umowy jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

PIGPD podpisała porozumienie o współpracy ze swoim odpowiednikiem z MalezjiPIGPD podpisała porozumienie o współpracy ze swoim odpowiednikiem z MalezjiFot. PAIH

Ceremonia podpisania dokumentu odbyła się 26. lipca w siedzibie PAIH w Warszawie. Spotkanie pomiędzy PAIH, Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego i Malaysian Timber Council zostało zrealizowane w formule hybrydowej. W zawarcie porozumienia zaangażowane było Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kuala Lumpur.

PIGPD podpisała porozumienie o współpracy z MTCPIGPD podpisała porozumienie o współpracy z MTCFot. PAIH

Zawarte porozumienie stanowi wstęp do zacieśnienia współpracy pomiędzy stowarzyszeniami skupiającymi przedsiębiorców branży drzewnej Polski i Malezji oraz zwiększenia wymiany gospodarczej pomiędzy oboma krajami. Zarówno polska, jak i malezyjska izba przemysłu drzewnego stanowią największe w obu krajach organizacje zrzeszające producentów i przetwórców drewna. Wymiana towarowa pomiędzy Polską a Malezją ma duży potencjał wynikający z zapotrzebowania strony malezyjskiej na polskie gatunki drewna i strony polskiej na gatunki egzotyczne.

-Mam głęboką nadzieję, że podpisany dziś przez nas dokument będzie impulsem do otwarcia naszych krajów na większą współpracę ekonomiczną. Nie tylko w przemyśle drzewnym, którego dotyczy porozumienie, ale też w innych sektorach obu gospodarek - powiedział Zdzisław Sokal, członek zarządu PAIH.

Spotkanie pomiędzy PAIH, Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego i Malaysian Timber Council zostało zrealizowane w formule hybrydowej. W zawarcie porozumienia zaangażowane było Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kuala Lumpur.

PIGPD podpisała porozumienie o współpracy ze swoim odpowiednikiem z Malezji (Zdjęcia: 3)

PIGPD podpisała porozumienie o współpracy ze swoim odpowiednikiem z MalezjiPIGPD podpisała porozumienie o współpracy z MTCPIGPD podpisała porozumienie o współpracy z MTC

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA