/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
PAPIER i CELULOZA

Interprint GmbH poszerzył skład zarządu

Interprint

Autor: opr. red
Źródło: Interprint
Data: 2022-07-13


Interprint GmbH z siedzibą w Arnsberg (Niemcy), jeden z wiodących na świecie producentów powierzchni dekoracyjnych dla przemysłu materiałów drewnopochodnych, mebli i podłóg, poszerzył skład zespołu zarządzający. Nowym członkiem zarządu spółki został Stephan Igel.

Stephan Igel, dyrektor ds. rozwoju działalności Interprint GmbHStephan Igel, dyrektor ds. rozwoju działalności Interprint GmbHFot. Interprint

Stephan Igel dołączył do zespołu Interprint GmbH od 1. lipca 2022 roku jako dyrektor zarządzający. Ponadto, jako CBDO (Chief Business Development Officer – Dyrektor ds. rozwoju działalności), przejmie całkowitą odpowiedzialność za regionalny i produktowy rozwój działań biznesowych, jak również za zarządzanie produktami w ramach międzynarodowej organizacji.

Stephan Igel ma 54 lata, jest żonaty i ma jedną córkę. Jest menedżerem z doświadczeniem w handlu międzynarodowym i sprawdzonym ekspertem w branży papierów dekoracyjnych. Po ukończeniu studiów z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem zajmował różne odpowiedzialne stanowiska kierownicze przez prawie 30 lat w Felix Schoeller Group, jednym z największych na świecie producentów papieru fotograficznego i bazowego pod druk dekoracyjny.

Hideo Yoshikawa (CEO): „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Stephan Igel, wieloletni i bardzo szanowany specjalista w branży, dołączył do naszego globalnego zespołu, aby kontynuować ponad 50-letnią historię sukcesu firmy INTERPRINT”

W skład zarządu Interprint GmbH wchodzą aktualnie: Hideo Yoshikawa (CEO), Jens Bauer (CFO), Robert Bierfreund (COO) i Holger Dzeia (CSO) oraz Stephan Igel (CBDO).


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA