/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Zmarł Paweł Torz

Autor:
Źródło: JAF POLSKA
Data: 2022-06-29


Z przykrością zawiadamiamy, że 13 czerwca 2022 w wieku 58 lat odszedł mgr inż. Paweł Torz. Człowiek o wielu talentach i szerokich horyzontach. Ekspert w dziedzinie biznesu i drewna, żeglarz, taternik oraz obieżyświat. Maż i Ojciec, Syn, Brat, Wujek i Szwagier, a dla nas wspaniały kolega oraz współpracownik.

Z branżą związany prawie 20 lat, w tym od 10 lat z JAF Polska, gdzie przeszedł z Peplinski & Banaszewski. W JAF pracował jako Product Manager tarcicy. Właściwie można powiedzieć, że on ten produkt stworzył. Zajmował się nie tylko zakupami, polityką cenową i szkoleniami dla nowych handlowców. Dużo czasu spędzał za granicą Ukrainy, podróżując od tartaku do tartaku i czuwając nad całym procesem. Opracowywał łańcuchy dostaw, pilnował kontraktów, podejmował kluczowe decyzje i z sukcesami wdrażał je w życie. Konsekwentnie wprowadzał do oferty kolejne gatunki europejskie i przede wszystkim szeroko spopularyzował egzotyki, które sprowadzał na kontenery z całego świata.

Oprócz doświadczenia, posiadał do tego również stosowne wykształcenie. Absolwent Technologii Drewna na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, zdobył również MBA Nottingham Trent University. Po studiach nadal blisko współpracował z wydziałem ¬— pomagając w naukowych badaniach drewna egzotycznego. Wspólnie z pracownikami Katedry Nauki o Drewnie i Techniki Cieplnej WLTD identyfikował również gatunki drewna z czterech stron świata. Ekspert, fachowiec, pasjonat.

Paweł zawsze żył na 100% — dzieląc swój czas pomiędzy pracę, rodzinę i liczne pasje, w których z łatwością wzbijał się na najwyższy poziom. Fascynowały go góry, a w szczególności ukochane polskie Tatry. Swoją nogę postawił m.in. w Himalajach, Andach oraz Alpach. Oprócz wspinaczki pasjonowały go żagle, co przypieczętował w swoim stylu, zdobywając najwyższy patent kapitana.

Trzymał kurs prosto w słońce i zachęcał do tego innych. Takim go zapamiętamy.

Liczba wyświetleń: 2207


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA