/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Otwarte dni drewna w Gdańsku

Stowarzyszenie Dom Drewniany

Autor: oprac. red
Źródło: Stowarzyszenie Dom Drewniany
Data: 2022-04-05


Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej oraz Stowarzyszenie Dom Drewniany zapraszają na Ogólnopolskie "Otwarte Dni Drewna - edycja IV". Wydarzenie odbędzie się w Gdańsku w gmachu głównym Politechniki Gdańskiej.

Otwarte dni drewna w GdańskuOtwarte dni drewna w GdańskuFot. SDD

"Otwarte Dni Drewna" będą miały charakter otwartej konferencji, która odbędzie się na dziedzińcu Fahrenheita Politechniki Gdańskiej w dniach 25-26. maja 2022r.

Celem wydarzenia jest promowanie budownictwa drewnianego, jako budownictwa ekologicznego i energooszczędnego oraz przybliżenie budownictwa drewnianego nie tylko kadrze technicznej i inżynierskiej na co dzień związanej z budownictwem tradycyjnym lecz również przyszłym inwestorom prywatnym zamierzającym zbudować dom dla siebie i swojej rodziny.

Wydarzenie będzie otwarte dla każdego zainteresowanego budownictwem drewnianym. Naszym zamierzeniem jest przyczynienie się do wzrostu zainteresowania społeczeństwa wykorzystaniem drewna w budownictwie przez pokazanie technologii oraz zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań i materiałów używanych w budownictwie drewnianym.

Podczas tegorocznej edycji Otwartych Dni Drewna gościć będziemy międzynarodową grupę projektową zawiązaną w ramach projektu finansowanego przez Unię Europejską pt. „Zrównoważone, wysokowydajne hybrydowe budownictwo z drewna (HiHTC) z krajów partnerskich takich jak: Francja, Portugala i Estonia"; współpracującą w ramach niniejszego projektu z organizatorem wydarzenia.

Budownictwo drewniane rozwija się bardzo dynamicznie w Polsce i warto, aby uczestnicy rynku budowlanego – wykonawcy i producenci materiałów budowlanych mogli zaprezentować swoje usługi i wyroby oraz nowoczesne rozwiązania szerszej publiczności na Politechnice Gdańskiej.

Osoby do kontaktu:
Politechnika Gdańska - dr inż. Marcin Szczepański, tel. 661 415 888 e-mail: marcin.szczeanski@pg.edu.pl
Stowarzyszenie Dom Drewniany - Grażyna Younes, tel. 507 845 866, e-mail: grazyna@budujzdrewna.pl.

Fot. SDD


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA