/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
MEBLARSTWO

Producenci mebli inwestują w WMSSE

Autor: oprac. red
Źródło: WMSSE
Data: 2022-01-04


10. grudnia 2021r. zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podjął decyzję o wsparciu nowych inwestycji. Wśród kilku decyzji, trzy dotyczą inwestorów reprezentujących branżę produkcji mebli.

Producenci mebli inwestują w WSSSEProducenci mebli inwestują w WSSSEFot. D.Jabłoński

DFM sp. z o.o. zrealizuje inwestycję polegającą na rozbudowie zakładu i utworzeniu nowego Wydziału Produkcji Tartacznej oraz rozbudowie działu zajmującego się produkcją elementów metalowych do mebli. Inwestycja o wartości 42,5 mln zł zwiększy zdolności produkcyjne zakładu w Dobrym Mieście oraz zapewni uniezależnienie się w znacznym stopniu od dostawców zewnętrznych.

ZRT sp. z o.o. będzie realizować w Samławkach projekt związany ze zwiększeniem zdolności produkcyjnej istniejącego zakładu zajmującego się produkcją mebli. Inwestycja o wartości 11,900 mln zł polegać będzie m.in. na budowie 2 hal produkcyjno-magazynowych oraz zakupie maszyn i urządzeń do produkcji

Meble Wójcik sp. z o.o. zrealizuje w Elblągu inwestycję o wartości 10,980 mln zł. Projekt polegać będzie na zakupie, instalacji i uruchomieniu zaawansowanych technologicznie maszyn, które zostaną wkomponowane w linie technologiczne. Inwestycja w zasadniczy sposób przyczyni się do zmiany organizacyjnej zakładu czego efektem będzie wzrost wydajności i produktywności.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA