/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
MEBLARSTWO

Trust Us zamyka rok siedmioma realizacjami w segmencie horeca

Autor: oprac. red
Źródło: Trust Us
Data: 2021-12-15


Trust Us, spółka działająca na rynku mebli kontraktowych, zamyka 2021r. siedmioma udanymi realizacjami w segmencie horeca. Wśród nich znajdują się przede wszystkim rozpoznawalne obiekty hotelowe i gastronomiczne, ale też wnętrza sieciowych zakładów usługowych.

Hotel Anders - realizacja Trust UsHotel Anders - realizacja Trust UsFot. Trust Us

Trust Us, spółka założona na początku 2020r., prowadzona jest przez Daniela Ochońko, managera z doświadczeniem uzyskanym w jednej z najbardziej znanych firm meblarskich w Polsce, może zaliczyć 2021r. do wyjątkowo udanych. W przeciągu ostatnich 12 miesięcy firma dostarczyła swoim klientom ponad 4300 sztuk mebli, w tym dla jednych z najgłośniejszych projektów w branży hotelarskiej, gastronomicznej i usługowej.

Jej realizacje obejmują Food Hall Browary w Warszawie, Hotel Sheraton Grand w Krakowie, Hotel Royal Tulip Sand oraz Radisson Resort w Kołobrzegu czy Hotel Anders w Starych Jabłonkach. Ponadto, oprócz realizacji hotelowych, Trust Us wyposażył w meble wszystkie obiekty należące do sieci piekarni - kawiarni Nowakowski (województwo mazowieckie). Firma zadebiutowała również w nowym segmencie rynku - branży beauty. Wśród jej klientów znalazły się m.in. warszawskie salony fryzur Ruby Blue.

Daniel Ochońko, prezes zarządu Trust Us sp. z o.o.Daniel Ochońko, prezes zarządu Trust Us sp. z o.o.Fot. Trust Us

-Mijający rok zdecydowanie możemy zaliczyć do udanych - mówi Daniel Ochońko, prezes zarządu Trust Us sp. z o.o. -Dzięki realizacjom wykonanym w tak prestiżowych obiektach hotelowych rozpoznawalność naszej marki wyraźnie wzrosła, co przekłada się na podpisywanie kolejnych bardzo ciekawych i wymagających kontraktów. Ubiegłoroczny zastój, spowodowany pandemią, dotknął niemal wszystkich branż, jednak aktualna sytuacja pozwala stwierdzić, że rynek powoli zaczyna się stabilizować, a jego potrzeby wciąż rosną - dodaje.

Największym problemem branży meblarskiej zaraz po pierwszym ogólnokrajowym lockdownie była bardzo ograniczona dostępność materiałów i znaczna destabilizacja ich cen. Krajowi dostawcy, przez liczne podwyżki, dość asekuracyjnie podchodzili zarówno do wstępnych wycen, jak i do ostatecznych terminów dostaw materiałów. Poluzowanie obostrzeń sprawiło, że sytuacja na rynku zaczęła stopniowo się poprawiać.

Food Hall Browary - realizacja Trust UsFood Hall Browary - realizacja Trust UsFot. Trust Us

-Ponowne otwarcie rynku horeca zrodziło ogromne zapotrzebowanie na oryginalne, dobrze zaprojektowane i wyposażone wnętrza, ponieważ klienci mieli większą niż kiedykolwiek ochotę na spędzanie w nich czasu wolnego - wskazuje Daniel Ochonko. -Hotelarze zaczęli przywiązywać zdecydowanie większą niż dotychczas wagę do atrakcyjności części wspólnych w swoich obiektach. Obecnie w cenie jest przede wszystkim estetyka i wysoka jakość stosowanych materiałów. Współpracując z wieloma pracowniami architektonicznymi, często decydowaliśmy się na wykonanie mebli z dębiny, mosiądzu i miedzi - podsumowuje.

Przyszły rok dla Trust Us wygląda równie obiecująco. Spółka podpisała już kontrakty na realizacje wnętrz w obiektach użyteczności publicznej w Krakowie, Wrocławiu i Świnoujściu. W planach są również kolejne obiekty restauracyjne i lokale usługowe w największych polskich miastach.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA