/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
MATERIAŁY DREWNOPOCHODNE

Gdzie kupić płyty meblowe na wymiar? Abler łączy sprzedaż i usługi

Abler

Autor:
Źródło: Abler
Data: 2021-10-20


Płyty meblowe cięte na wymiar to dziś standardowy materiał wykorzystywany przez stolarzy, ale też majsterkowiczów, którzy chcą samodzielnie stworzyć często elementy niebanalnej zabudowy. Tak pojawia się pytanie o to, gdzie kupić materiały do mebli z uwzględnieniem detali – przycięcia czy nawiertów? Poprzez internet można dziś nie tylko przeanalizować ofertę płyt meblowych jak i zamówić konkretne formatki.

Gdzie kupić płyty meblowe na wymiar? Abler łączy sprzedaż i usługiGdzie kupić płyty meblowe na wymiar? Abler łączy sprzedaż i usługiFot. Abler

Płyty meblowe w ofercie sieci Abler to w zdecydowanej większości materiały Swiss Krono – asortyment renomowanego producenta o wieloletnim doświadczeniu na rynku światowym. Uwagę zwraca ogromna różnorodność dekorów znajdujących się w ofercie tej sieci dystrybucyjnej. Analizując płyty meblowe Swiss Krono – jak i inne – na Abler.pl zauważyć można wyjątkowe możliwości wyboru. Z jednej strony to ogromna gama dekorów nawiązujących do drewna: klasycznych jak i zdecydowanie bardziej egzotycznych. Z drugiej – wśród płyt meblowych zapewnianych przez Abler nie brak wzorów eksperymentalnych: metalicznych czy betonowych. W efekcie wykonawca mebli – stolarz czy domowy majsterkowicz – może w bardzo swobodny sposób dostosować tworzoną zabudowę do wszelkich założeń projektowych. Co ważne, płyty meblowe w dużej mierze zachowują spójność z podłogami tego producenta, co przekłada się na efektowną jakość całego powstającego w ten sposób wnętrza.

Nowoczesne kuchnie nie ograniczają się już wyłącznie do kolorystyki drewna. To oczywiście niezmiennie materiał dominujący, ale w projektach coraz więcej jest odejścia do nowych formatów. To dominująca biel, barwy fantazyjne czy unikolory.

Możliwości w tym względzie pokazuje np. paleta barw, jakie mają płyty meblowe Swiss Krono. Wśród nich znaleźć można ciekawe warianty oparte na skojarzeniu z surowym materiałem budowlanym – to np. Beton Millenium D1038. Opcja ta sprzyja nadaniu wnętrzu charakterystycznego chłodu, który doskonale pasuje do wnętrz utrzymanych w surowym, skandynawskim stylu. Warto również zastanowić się, czy ciekawym wariantem byłoby skonfrontowanie betonu na np. frontach mebli wraz z ciepłym blatem utrzymanym w tonacji drewna.

Duże możliwości doboru barw dają też unikolory – płyty meblowe Swiss Krono utrzymane w jednolitej formie barwy. Pokazują one, że czerwień może mieć niejedną wersję: od jaśniejszych po intensywną, wręcz ciemną. Dokładnie to samo charakteryzuje wszelkie inne dekory oparte na gamie unikolorów. To szczególnie ciekawa opcja w przypadku osób, które cenią sobie jednolitość barw i chcą utrzymać w takich założeniach wnętrze kuchni.

Oczywiście ważną grupę wśród propozycji Swiss Krono zajmują niezmiennie płyty meblowe podkreślające urok i estetykę drewna. To szczególnie rozbudowana grupa dekorów. Wszystkie perfekcyjnie uwypuklają naturalność słoi drewna i – co warte podkreślenia – idealnie pasują zarówno do jasnych unikolorów jak i pozostałych wzorów Swiss Krono.

Warto również pamiętać, że płyty meblowe Swiss Krono to także nieco wizualnych eksperymentów. Wśród nich są dekory bardzo plastyczne – o swobodnej kresce i ciekawych zabiegach graficznych. Pokazuje to np. Hong Kong – wzór fantazyjny, który pokazuje, że płyta meblowa może wychodzić poza wszelkie standardowe propozycje.

Zamówienie płyt meblowych przez internet

Abler, hurtownia wyposażenia wnętrz z 25-letnim doświadczeniem na polskim rynku, zapewnia sprzedaż płyt meblowych w dwóch wariantach. Pierwszy to pełne arkusze w pełni do dyspozycji dla np. zakładu stolarskiego. Materiały te można odbierać osobiście w oddziałach sieci Abler lub zamówić wraz z transportem zapewnianym przez najbliższe przedstawicielstwo dystrybutora. Drugi wariant to płyty meblowe cięte na wymiar. Nie trzeba do tego kontaktu z pracownikiem; wszystkie prace związane z przycięciem realizowane są na podstawie danych podawanych przez użytkownika przez internet. Wchodząc na Abler.pl i korzystając z opcji „E-rozkrój” można nie tylko przejrzeć aktualną ofertę płyt meblowych i wybrać konkretny z dekorów, jak i później wskazać określone wymiary oczekiwanego materiału. Dodatkowo system umożliwia również wskazania specyficznych usług – np. nawiertów czy oklejania. W efekcie odbiorca otrzymuje gotowe materiały, z których może stworzyć zaprojektowaną wcześniej szafkę, komodę czy inne elementy zabudowy.

Abler – sprzedaż płyt meblowych od dwóch dekad

Abler to autoryzowany przedstawiciel Swiss Krono zapewniający sprzedaż detaliczną i hurtową płyt meblowych tego producenta. Dzieje się tak od ponad dwóch dekad. Siedzibą spółki Abler jest oddział w Toruniu – największy w sieci tej marki. Oprócz niego, Abler oferuje również sprzedaż płyt meblowych w oddziałach, które zlokalizowane są w Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Słupsku, Płocku, Kaliszu i Trójmieście.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz