/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
DREMA 2021 - STREFA WIEDZY DREWNO.PL

Pokazy i spotkania - twórcy internetowi na żywo

Drewno.pl

Autor: oprac. red
Źródło: Drewno.pl
Data: 2021-09-11


Po raz drugi Strefa Wiedzy Drewno.pl gościć będzie twórców tworzących treści internetowe poświęcone obróbce drewna, stolarstwu i narzędziom. To dobra okazja by poznać ich osobiście!

Pokazy i spotkania - twórcy internetowi na żywoPokazy i spotkania - twórcy internetowi na żywoFot. D.Jabłoński

Podczas tegorocznych targów DREMA w Strefie Wiedzy Drewno.pl gościć będzie grono youtuberów i blogerów, z którymi będzie można spotkać się na żywo, porozmawiać czy podejrzeć ich umiejętności. 

Przygotowany przez uczestników program wydarzeń obejmie budowę maszyn, prace stolarskie, a nawet występy artystyczne.

Swoje prace i możliwości pokażą Mateusz Wudecki "Wudziu na warsztacie" oraz Paweł Ignacak z teamu "Młody Stolarz". Wspólnie zademonstrują jak "własnymi siłami" zbudować obrabiarkę CNC. Pokazy pracujących maszyn będzie można zobaczyć przez wszystkie cztery dni, natomiast budowę i uruchomienie nowego CNC zaplanowano na wtorek i środę.

Tradycyjne stolarstwo promować będzie Łukasz Giergasz, prawdziwy mistrz ręcznych narzędzi oraz Paweł Dudziński, który zaprezentuje własnoręcznie wykonane skrzynie i meble. Podczas targów Paweł Dudziński nie tylko pokaże jak wykonać instrumenty muzyczne, ale też zademonstruje jak na nich grać.

Projekt stolika, który zostanie wykonany podczas targówProjekt stolika, który zostanie wykonany podczas targówFot. Mateusz Ignacak

Z kolei Jacek Boborycki z kanału "Milion pomysłów na minutę" oraz Mateusz Ignacak "Młody stolarz" wraz z Kubą Gosk i Łukaszem Wędzikowskim z portalu Narzedzioholicy.pl będą przez cztery dni tworzyć na oczach odwiedzających stolik kawowy. Mebel powstanie zupełnie od podstaw, zobaczyć więc będzie można cały projekt "od tarcicy do mebla". W pracy wykorzystywać bedą maszyny stolarskie marki Wood-Mizer oraz Steblo. Partnerem Narzedzioholicy.pl podczas targów DREMA 2021 będzie marka Stanley, której narzędzia będą brały udział w pokazach.


Pokazy będzie można zobaczyć w Strefie Wiedzy Drewno.pl podczas targów DREMA w Poznaniu w dniach 14-17. września 2021r.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz