/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
DREMA 2021 - STREFA WIEDZY DREWNO.PL

ARBORTECH - Narzędzia do drewna dla rzeźbiarzy

Technet MB

Autor:
Źródło: Technet MB
Data: 2021-09-11


Innowacyjne narzędzia do precyzyjnego, bezpyłowego i bezpiecznego skrawania drewna marki ARBORTECH dedykowane m.in. rzeźbiarzom będzie można zobaczyć na Strefie Wiedzy portalu Drewno.pl podczas tegorocznych targów DREMA.

ARBORTECH - Narzędzia do drewna dla rzeźbiarzyARBORTECH - Narzędzia do drewna dla rzeźbiarzyFot. Technet MB

-Innowacyjne rozwiązania i wysoka jakość produktów to coś co nas motywuje do działania. Od ponad 10 lat oferujemy narzędzia, którymi sami pracujemy i dzięki temu znamy ich możliwości - mówi Jarosław Makowski z Technet MB.

ARBORTECH to australijska firma, której początki jako producenta i dostawcy narzędzi do obróbki drewna sięgają 1993 roku. W 2007r. ARBORTECH rozpoczął sprzedawać swoje produkty w Stanach Zjednoczonych, a cztery lata później wszedł na rynek europejski. 25 lat doświadczenia i obecności na rynku spowodowało, że obecnie narzędzia ARBORTECH sprzedawane są w dziesiątkach tysięcy sztuk na całym świecie.

ARBORTECH - Narzędzia do drewna dla rzeźbiarzyARBORTECH - Narzędzia do drewna dla rzeźbiarzyFot. Technet MB

-Narzędzia ARBORTECH są pomocne w szybkim, efektywnym a zarazem precyzyjnym, bezpiecznym i bezpyłowym skrawaniu każdego gatunku drewna. Obrobiona powierzchnia pozostaje przy tym gładka niewymagająca czasochłonnego szlifowania. Wysoka jakość narzędzi pozwala cieszyć się z ich użytkowania przez długie lata - informuje Jarosław Makowski. -Posiadając wszystkie narzędzia ARBORTECH można w krótkim czasie stworzyć gotową rzeźbę, formę lub kształt. Tarcze Turbo Plane i Industrial pozwalają szybko wybrać duże partie materiału przy obróbce zgrubnej. Mini Turbo Kit, Frez Kulisty, Turbo Shaft, Mini Carver i Elektrodłuto dają możliwość kształtowania dowolnych form dzieła-wklęsłych i wypukłych różnej szerokości i wysokości, natomiast Mini Carver oraz Elastyczna Szlifierka szlifować te detale - dodaje Makowski.

ARBORTECH - Narzędzia do drewna dla rzeźbiarzyARBORTECH - Narzędzia do drewna dla rzeźbiarzyFot. Technet MB

Narzędzia ARBORTECH doskonale sprawdzają się w działalności i twórczości osób, dla których obróbka drewna to sposób na życie, pasja lub zawód. Wśród nabywców narzędzi są m.in. producenci mebli, zakłady stolarskie, agencje reklamowe, domy pracy twórczej, instytucje i ośrodki zajmujące się wspieraniem twórczości, a także profesjonalni rzeźbiarze oraz hobbyści.

-Jesteśmy obecni na różnego rodzaju imprezach, plenerach, jarmarkach czy targach - mówi przedstawiciel firmy. -Zapraszamy również na naszą stronę www.arbortech.pl oraz do śledzenia naszych profili w socialmediach: Facebook, Twiter, Printerest. Oferta narzędzi ARBORTECH dostępna jest także na portalach aukcyjnych typu Allegro, Olx, Sprzedajemy je także w naszym nowym sklepie internetowym www.forju.pl

***

Narzędzia ARBORTECH podczas pracy zobaczyć będzie można w Strefie Wiedzy Drewno.pl podczas targów DREMA w Poznaniu w dniach 14-17. września 2021r.

Liczba wyświetleń: 2301


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA