/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Rozpoczęły się targi Eko-Las 2021 - zapraszamy na nasze stoisko

Drewno.pl

Autor: oprac. red
Źródło: Drewno.pl
Data: 2021-09-02


W Mostkach k. Świebodzina rozpoczęły się Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS. Przez najbliższe trzy dni zapraszamy na stoisko Drewno.pl.

Rozpoczęły się targi Eko-Las 2021Rozpoczęły się targi Eko-Las 2021Fot. D.Jabłoński

Targi Eko-Las to miejsce spotkań profesjonalistów z branży leśnej, obrotu i przetwórstwa drewna. W tym roku w wydarzeniu uczestniczy blisko 100 wystawców, którzy prezentować będą swoją ofertę. Eko-Las to nietypowe targi. Odbywają się na terenie leśnym, a ich główną siłą są pokazy "na żywo" maszyn i urządzeń przeznaczonych głównie do pracy w lesie.

W tym roku organizatorzy przygotowali zupełnie nowe, dwie strefy pokazowe – dla maszyn mniejszego i większego kalibru. Pokazy będą prowadzone przez konferansjera z wykorzystaniem profesjonalnego nagłośnienia i odbywać się będą codziennie w godzinach 10-15. Dzięki zlokalizowaniu maszyn w jednym miejscu, goście nie będą zmuszeni do przemieszczania się po całym terenie targów, aby obejrzeć je podczas pracy.

Na tagach obecny jest również portal Drewno.pl. Wraz z Forest Consulting Center prezentujemy ofertę szkoleń dla branży drzewnej takich jak kursy brakarzy surowca drzewnego czy tarcicy, kursy operatorów harwestera i forwardera. Na naszym stoisku, znajdującym się w hali namiotowej umiejscowionej przy wejściu na teren targów, można również nabyć literaturę fachową czy skorzystać z pomocy ekspertów doradzając w tematach certyfikacji, dotacji czy problemów prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w branży lenno-drzewnej. Serdecznie zapraszamy.


Szczegółowy program wydarzeń odbywających się podczas targów Eko-Las dostępny jest tutaj oraz na stronie targów https://www.ekolas.mtp.pl/


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA