/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
CERTYFIKACJA

Preferred by Nature (NEPCon) zaprasza na szkolenie FSC® w Łodzi, 22 września 2021 r.

Autor:
Źródło: Preferred by Nature
Data: 2021-09-01


Zdobądź praktyczną wiedzę na temat certyfikacji łańcucha pochodzenia produktu FSC i dowiedz się, jak zapewnić zgodność z wymogami nowej wersji standardu.

Preferred by Nature (NEPCon) zaprasza na szkolenie FSC® w Łodzi, 22 września 2021 r.Preferred by Nature (NEPCon) zaprasza na szkolenie FSC® w Łodzi, 22 września 2021 r.Fot. Preferred by Nature (NEPCon)

Tematem szkolenia będą m. in. dodatkowe wymagania wprowadzone w nowej wersji normy FSC-STD-40-004. Program jest dostosowany do wszystkich stopni zaawansowania. Zapraszamy zarówno osoby zaczynające przygodę z certyfikacją, jak i zaawansowanych uczestników, pragnących poszerzyć lub odświeżyć swoją wiedzę. Szkolenie poprowadzą wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy Preferred by Nature.

Program szkolenia można pobrać pod tym linkiem.

Zgłoszenia

Prosimy o dokonanie zgłoszenia przez wypełnienie 'formularza' i przesłanie go na adres jzielinska@preferredbynature.org do dnia 15 września.

Miejsce szkolenia

NOVOTEL ŁÓDŹ CENTRUM**** 
Al. Piłsudskiego 11A | 90-368 Łódź

Koszty uczestnictwa

  • Cena jednostkowa: 800 zł + 23% VAT/osobę.
  • Cena dla klientów Preferred by Nature oraz dla firm, które zarejestrują na szkolenie przynajmniej 2 uczestników: 650 zł + 23% VAT/osobę.

Cena zawiera przerwy kawowe oraz obiad, a także zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo oraz materiały szkoleniowe, które zostaną rozesłane drogą mailową po szkoleniu.

Uwaga! Ceny nie uwzględniają noclegu. Podczas indywidualnej rezerwacji prosimy powołać się na Preferred by Nature (NEPCon Sp. z o.o.).

Wszelkich informacji o szkoleniu udziela: Joanna Zielińska, Koordynator ds. Certyfikacji tel. +48 605 083 183, e-mail: jzielinska@preferredbynature.org

W przypadku niewystarczającej liczby chętnych, lub obostrzeń związanych z pandemią, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia i zwrotu całości kosztów szkolenia zarejestrowanym uczestnikom, którzy dokonali płatności. Liczba miejsc ograniczona.

Liczba wyświetleń: 2688


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA